X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do City Center Hostel

Sofiivska Str. Nr 2, apt. Nr 10, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


69%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 73%Zaměstnanci
  • 58%Atmosféra
  • 53%Čistota
  • 56%Zařízení

Přeloženo: Google Z centrálního TRAINE nádraží:
Metrem na Vokzalna a vystupte na Khreshatik ulici (3stops). . Jednou z vlaku, otočte doleva, nahoru po eskalátorech a vyjde na ulici Kreschatik - na hlavní ulici města. Kříž to, odbočte vpravo a jděte vpřed asi 5 minut směrem na náměstí Nezávislosti (Maidan Nezalezhnosti). Než jít do MacDonalds a ve správném místě vidíte Sofiivska Street Mějte sledování pro číslo 2 ulice znamení uvidíte kód dveře 10k stiskněte tlačítko. Zadejte ho a vzít výtahem do 7. patře ap 10. Vidět.


Z letiště:

Existuje několik způsobů, jak se dostat do našeho hostelu
Jsme schopni zajistit taxi přijít a setkat se s Vámi na letišti a odveze vás přímo do hostelu. V tomto případě řidič vás bude čekat při ukončení zvyky uvnitř letiště s nápisem s vaším jménem. Cena taxi je 26Euro/car. To je levnější než běžné ceny na letišti. Můžete zaplatit taxikář přímo, nebo platit v hostelu později, jak si přejete.
Na letiště je 45 km daleko od města a veřejná doprava se zastaví ve 12 hodin, takže to zejména v této době, že to bude lepší alternativou vzít si taxi.

2.There je také autobusová kyvadlová doprava z letiště do hlavního vlakového nádraží. Tyto autobusy jezdí každých 10-15 minut. Jakmile se na nádraží, prosím, postupujte podle výše uvedených pokynů.


Z centrálního autobusového nádraží:

Přejít na stanici metra Lybidska (měla trvat asi 10-15 minut), vzít metro a jet do stanice Maidan Nezalezhnosti (tj. náměstí Nezávislosti). Jednou z metra na náměstí Nezávislosti, prosím, postupujte podle výše uvedených pokynů.