X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do City Backpackers Hostel

Upplandsgatan 2a, 11123, Stockholm, Švédsko

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Náš dům je budova z 19. století na náměstí Norra Bantorget, které najdete asi 400 metrů od hlavního nádraží a Cityterminalen (hlavní autobusové nádraží). Naše ulice, Upplandsgatan, je rozšíření Vasagatan, na hlavní ulici u hlavního nádraží. City Backpackers Hostel se nachází v první budovy na pravé straně Upplandsgatan dorazíte od hlavního nádraží. Nemůžeš si ho ujít!
Adresa: Upplandsgatan 2A

Vlakem:
Když přijedete na nádraží, po hlavní výjezdem na ulici Vasagatan. Vezměte vlevo a po Vasagatan asi 400 metrů, dokud se nedostanete na náměstí Norra Bantorget. Zde Vasagatan změny jmen na Upplandsgatan. Hostel se nachází v prvním Builing na pravé straně. Pěšky to trvá méně než deset minut chůze od hlavního nádraží. Autobusy 69 a 53 oba se zastaví na Norra Bantorget, kousek od hostelu.

Autobusem:
Většina autobusů zastavit na Cityterminalen, hlavní autobusové nádraží, pět minut chůze od City Backpackers. Nejbližší cesta k hostelu je vzít zadní dveře z autobusového nádraží, právě tam, kde autobusy jel dovnitř Jdi přímo na Kungsgatan, kolem kasina, a pak odbočit vlevo na Vasagatan. Odtud můžete vidět čtvercový Norra Bantorget, a to je, kde nás najdete!

Půjdete-li z autobusového nádraží přes hlavní vchod, využít eskalátory vlevo od výjezdu mostu Klarabergsviadukten. Schody se dostanete dolů do ulice Vasagatan. Vezměte vlevo a po Vasagatan na Velké náměstí Norra Bantorget a uvidíte náš velký zelený příznak na protější straně náměstí.

Letadlem:
Pokud přijedete na letiště Arlanda, Bromma, Skavsta a Västerås, budete mít dopravu na letiště Cityterminalen. Stačí sledovat pokyny uvedené výše pro hosty, kteří přijedou autobusem.
Z letiště Arlanda můžete si také vybrat, aby se na vysokorychlostní vlak, Arlanda Express, do centra města. Vlak je dražší než autobus, ale to vás dostane do města za 20 minut místo 40.

Autem:
Pokud přijedete z jihu Stockholmu na E4 a E20 dálnice budete mít výstup nasměrovat vás na Fridhemsplan. Na Fridhemsplan odbočíte vlevo na S: t Eriksgatan. Po několika stech metrech uvidíte nápis na pravé straně říká "Norra Bantorget". Na znamení odbočte vpravo na Fleminggatan. Postupujte podle této ulici až to skončí a pokračovat přes most na Kungsgatan. Když přijedete na křižovatku Kungsgatan / Vasagatan se dáte doleva a brzy se ocitnete na náměstí Norra Bantorget.
Pokud přijedete autem ze severu, postupujte podle značek na S: t Eriksplan. Na náměstí S: t Eriksplan se obrátit na Torsgatan, a pak z toho, že ulice na naše náměstí, Norra Bantorget. Parkování v ulici Upplandsgatan mimo hostelu, je povoleno. To stojí 15 SEK za hodinu, ale je zdarma v noci (s výjimkou noci po středě, kdy je parkování není dovoleno vůbec).