X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do City Backpackers Hostel

Upplandsgatan 2a, 11123, Stockholm, Švédsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Náš dům je z 19. století budova na náměstí Norra Bantorget, který najdete asi 400 metrů od hlavního nádraží a Cityterminalen (hlavního autobusového terminálu). Naše ulice, Upplandsgatan, je rozšíření Vasagatan, hlavní ulice mimo hlavního nádraží. City Backpackers Hostel se nachází v první budovy na pravé straně Upplandsgatan, jak se dostanete z hlavního nádraží. Nemůžeš si ho ujít!
Adresa: Upplandsgatan 2A

Vlakem:
Když přijedete na nádraží, po hlavní výjezdem na ulici Vasagatan. Vezměte vlevo a po Vasagatan asi 400 metrů, až se dostanete na náměstí Norra Bantorget. Zde Vasagatan změní jména Upplandsgatan. Hostel se nachází v prvním builing na pravé straně. Pěšky to trvá méně než deset minut chůze od hlavního nádraží. Autobusy 69 a 53 oba se zastaví na Norra Bantorget, jen kousek od hostelu.

Autobusem:
Většina autobusů zastavit na Cityterminalen, hlavní autobusové nádraží, pět minut chůze od City Backpackers. Nejbližší cesta do hostelu, je, aby se zadní dveře z autobusového nádraží, právě tam, kde autobusy zatloukl. Procházka přímo na Kungsgatan, kolem kasina, a pak odbočte doleva na Vasagatan. Odtud si můžete prohlédnout velký čtverec Norra Bantorget, a to je to, kde nás najdete!

Pokud budete chodit ven z autobusového nádraží přes hlavní vchod, využít eskalátory vlevo na výstupu u mostu Klarabergsviadukten. Schody se dostanete až na ulici Vasagatan. Vezměte vlevo a po Vasagatan k velkému náměstí Norra Casino Cosmopol, a uvidíte naše velké zelené vlajky přes náměstí.

Letadlem:
Pokud přijedete na letiště Arlanda, Bromma, Skavsta nebo Västerås, budete mít dopravu na letiště do Cityterminalen. Stačí dodržovat pokyny uvedené výše pro hosty, kteří přijedou autobusem.
Z letiště Arlanda můžete si také vybrat, aby se vysoké rychlosti vlaku Arlanda Express, do centra města. Vlak je dražší než autobus, ale to vás dostane do města za 20 minut místo 40.

Autem:
Pokud přijedete z jihu Stockholmu na E4 nebo E20 dálnice budete mít výstup režii vás Fridhemsplan. Na Fridhemsplan odbočíte vlevo na S: t Eriksgatan. Po pár stech metrech uvidíte nápis na pravé straně říká, "Norra Bantorget". Na znamení odbočit vpravo na Fleminggatan. Podle této ulici, až to skončí, a pokračovat přes most na Kungsgatan. Když přijde na křižovatce Kungsgatan / Vasagatan odbočíte vlevo a brzy ocitnete se na náměstí Norra Bantorget.
Pokud přijedete autem ze severu, postupujte podle značek na S: t Eriksplan. Na náměstí S: t Eriksplan otočíte na Torsgatan, a pak postupujte podle této ulici na naše náměstí, Norra Bantorget. Parkování na ulici Upplandsgatan, u hostelu, je povoleno. To stojí 15 SEK za hodinu, ale je zdarma v noci (s výjimkou noci po středu, kdy je parkování není povoleno vůbec).