X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Citi Residence

Jl. Hayam Wuruk 5/B-3, Harmoni, Jakarta Pusat, Jakarta, Indonesia

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Prosím, vytiskněte naši mapu v naší kolekci obrázků, zobrazit adresu na ovladači, nebo pro osobní pokynu.

Tím DAMRI Kyvadlová doprava z letiště autobusem do "Gambir" stanice. "
Autobus přijde v intervalu 15 až 30 minut a je v provozu od 04,00 do 19,00. To vás asi 40-50 minut nebo více z letiště na nádraží Gambir. Pak můžeš "TransJakarta Bus", aby harmonicky nádraží. Jsme na naproti supermarketu Carrefour. Nedoporučuje se vzít si taxi z nádraží Gambir, mnoho z taxíků jsou nezákonné, oni obvykle účtují jejich cestující mnohem dražší, než by mělo být.

Taxíkem (cena je vidět z jeho měřidla):
Pokud si vzít taxi, vytisknout mapu, kterou poskytujeme v našem sbírku snímků, zobrazení mapy / adresu na ovladači. V normální situaci, to se ti 45 minut dostat naši adresu, cena je od IDR. 150,000 IDR. 200000, závisí na tom, které subjekty.

NAŠE osobního automobilu:
Nejpohodlnější způsob, jak dostat naše umístění je pomocí našeho letištní pick up servis. Je to důležité, zvláště když přijedete pozdě v noci. Pro pick-up servis, prosím napište nám svůj letecké společnosti jméno a číslo letu. Pošleme vám řidiče s nápisy a vaším jménem. To vás stojí pouze IDR.250, 000 (EUR.20.00). Dovolujeme si Vás upozornit, že by IDR.50, 000 pozdní check-in poplatek za služby (začátek od 11. hod.) pro naše hosty, kteří pozdní check-in (zda použít naši službu vyzvednutí, nebo ne).