X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Cinnamon Sally Backpackers Hostel

Merkela 1, 3rd floor, Riga, Lotyšsko

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 94%Zařízení

Přeloženo: Google Letiště:
Ukončete příjezdy a hlavu naproti přes parkoviště k autobusové zastávce. Bus 22 přichází každých 15-20 minut od 5 hodin ráno do 1 hodiny po půlnoci. Vezměte autobusem (jízdné - 0,70 LVL) na zastávce s názvem Autoosta- je to 2. zastávka poté, co překročili řeku Daugava. Keep walking tuto ulici ve stejném směru jako provoz na cca 50 m. Dorazíte sadu schody vedoucí dolů do tunelu. Jděte po schodech dolů a tunelem, dokud se na to, co je ve skutečnosti kruhový objezd (s obchody ve středu), s mnoha schody vedoucí z tunelu ve všech směrech. Chcete-li najít po schodech, aby přijaly, začít chodit kolem tohoto "kruhový objezd" ve směru hodinových ručiček - při čtvrté schodiště ven. Měli byste se povrch v přízemí na Marijas ulici. Chůzi držet rovně, až přijedete do McDonalds a zahněte doleva. Vchod, který vede k výtahu, který vás zavede do hostelu, je těsně pod písmenem M v označení, které říká, že "McDonalds". Vezměte výtahem do 3. patra. Vítejte !!!

Mezinárodní Autobusové nádraží:
Autobusy dorazí na zadní části autobusového nádraží ve velkém příletové oblasti, která je rovnoběžná s řekou. Takže musíte nejprve jít do autobusového terminálu a ukončete terminál i když jeho hlavní vstup do oblasti, kde taxi čekat. Po opuštění terminál, přes ulici, pak odbočte doleva a jít pod mostem. Když přijde na rohu velkého nákupního centra Stockman, odbočit vpravo na rohu a chůzi držet asi 50 m. Dorazíte sadu schody vedoucí dolů do tunelu. Jděte po schodech dolů a tunelem, dokud se na to, co je ve skutečnosti kruhový objezd (s obchody ve středu), s mnoha schody vedoucí z tunelu ve všech směrech. Chcete-li najít po schodech, aby přijaly, začít chodit kolem tohoto "kruhový objezd" ve směru hodinových ručiček - při čtvrté schodiště ven. Měli byste se povrch v přízemí na Marijas ulici. Chůzi držet rovně, až přijedete do McDonalds a zahněte doleva. Vchod, který vede k výtahu, který vás zavede do hostelu, je těsně pod písmenem M v označení, které říká, že "McDonalds". Vezměte výtahem do 3. patra. Vítejte !!!

Hlavní vlakové Terminal Riga:
Při odchodu z železničního terminálu, ujistěte se, že budete chodit směrem k centru města, a to směrem k Central Market. (Budete mít spoustu času na návštěvu později). Podle který exit budete mít, budete ukončit trochu blíže, nebo kousek dál od nákupního centra Origo, který je připojen na vlakové nádraží. Podíváte-li se přes ulici uvidíte McDonalds na jednom z nároží - to je místo, kde se pohybujete. Pokud nevidíte McDonalds, chodit na semafory na druhém konci Origo, přes dvě ulice se semafory, jeden po druhém. Na levé straně ulice, budete určitě vidět McDonalds. Vpravo od McDonalds je vstup do Cinnamon Sally. Vchod, který vede k výtahu, který vás zavede do hostelu, je těsně pod písmenem M v označení, které říká, že "McDonalds". Vezměte výtahem do 3. patra. Vítejte !!!!

NB.If se ztratíte a obrátit se na místní radu, nebudou vědět, na koleje, ale budou určitě znát Station McDonalds! :)