X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Cinnamon Hostel Poznan

Gwarna 10/2, Poznan, Polsko

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 70%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 50%Čistota
  • 70%Zařízení

Přeloženo: Google JAK SE DOSTAT DO Hostel?

Z letiště:

To je nejlepší, aby se autobusem číslo 48 nebo 77 a vystupte na zastávce s názvem Rondo Kaponiera. Odtud budete muset vzít tunel pod kruhový objezd Święty Marcin ulici. Vezměte pokyny k Rynku, dokud se nedostanete na křižovatku s Gwarna ulici. Odbočit doleva a na konci ulice na pravé straně pak bude pod číslem 10.

Z Hlavního nádraží:

Hlavní vlakové nádraží se nachází 10 minut chůze od hostel.You by měl mít Kołłątaja ulice, která je přesně v přední části nádraží a jet celou cestu rovně, až na přelomu Dominikański Square.Then vlevo do Kazimierza Wielkiego ulici a najdete nás na levé straně asi po 250 méteres pod číslem 67.You může také chytit tramvaj ze zastávky před budovou vlakového nádraží. Každá tramvaj míří na "Galeria Dominikańska" (2 zastávky). Odtud byste měli zamířit na západ do Kazimierza Wielkiego ulici a najdete nás po levé straně asi po 250 meteres.The Hlavní vlakové nádraží se nachází 10 minut chůze od hostelu.
Nejjednodušší způsob, jak se k nám dostanete při příjezdu vlakem je chodit. Ty by se měly řídit Dworcowa třídu, která je přímo před nádražím, a vydáme Uniwersytecki mostu. Odbočit vpravo na ten skončí fo ulici do Święty Marcin ulici. Vydejte se na náměstí v historickém centru, dokud se nedostanete na křižovatku s Gwarna ulici. Odbočit doleva a na konci ulice na pravé straně pak bude pod číslem 10.

Můžete si také vzít autobus číslo 51 nebo 68 a vystupte na zastávce s názvem Zamek. Odtud se vydejte směrem k opeře a odbočte vpravo do ulice Fredry vedle ní. Contunue asi 250 m, dokud se nedostanete Gwarna ulici. Odbočit vpravo a po několika krocích na levé straně bude číslo 10.

Z hlavního autobusového nádraží:


To je nejlepší chodit do hostelu. Po opuštění stanice hlavu směrem Stanisława Matyi ulici. Na křižovatce odbočte vlevo do ulice Niezłomnych a asi po 70 m opět vlevo do Aleje Niepodległości. Vydejte se na hrad a odbočte vpravo do Święty Marcin ulici. Pokračovat ještě asi 200 metrů, až se dostanete na křižovatku s ulicí Gwarna. Odbočit doleva a na konci ulice na pravé straně pak bude pod číslem 10.

Můžete také jet autobusem. Autobusem číslo 71 z przemysłowa ulici a vystupte na zastávce s názvem Zamek. Odtud se vydejte směrem k Opera House a odbočte vpravo do ulice Fredry vedle ní. Contiunue asi 250 m, dokud se nedostanete Gwarna Street. Odbočit vpravo a po několika krocích na levé straně uvidíte počet 10 a nás.
Autem:

Postupujte podle znamení Centrum. Naše ulice (Gwarna) je doprava zdarma, takže budete muset parkovat na okolních ulicích (Święty Marcin, Fredry nebo 27 grudnia). Dne 27. grudnia ulici jsou dva zabezpečené parkoviště.