X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Chillout Hostel Zagreb

Tomiceva 5A, Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Cestujete-li:

PLANE - dostanete se do Záhřebu letiště Pleso, který se nachází 30 km od centra města Záhřebu. můžete nám zavolat sjednat kyvadlovou dopravu, vzít si taxi nebo levnější Croatia Airlines autobusu, který jede na centrální autobusové nádraží v Záhřebu. Autobus odjíždí každou celou hodinu v přední části terminálu na letišti, můžete si koupit jízdenku u řidiče autobusu. když přijedete na centrální autobusové nádraží si můžete vzít taxi nebo tramvají č. 6 (směrem k bána Jelačiće) a výstupu na 5. stanici (bána Jelacica - hlavní náměstí). pěšky 100 m po ulici Ilica (směrem na západ - směr z tramvaje) & Na pravé straně je tomiceva ulice (odbočit vpravo vedle MANGO obchodě). náš hostel se nachází na konci ulice na levé straně. projít krátkou pasáž hned vedle sklepní vinárně a najdete naši krásnou bílou budovu na pravé straně. adresa tomiceva ulici č. 5a.

TRAIN - přijedete na centrální nádraží v Záhřebu. tramvají č. 6 nebo ne. 13 (směrem k bána Jelačiće) a výstupu na 2. stanici (bána Jelacica - hlavní náměstí). pěšky 100 m po ulici Ilica (směrem na západ - směr z tramvaje) & Na pravé straně je tomiceva ulice (odbočit vpravo vedle MANGO obchodě). náš hostel se nachází na konci ulice na levé straně. projít krátkou pasáž hned vedle sklepní vinárně a najdete naši krásnou bílou budovu na pravé straně. adresa tomiceva ulici č. 5a.

BUS - přijedete na centrální autobusové nádraží v Záhřebu (drziceva ulice). tramvají č. 6 (směrem k bána Jelačiće) a výstupu na 5. stanici (bána Jelacica - hlavní náměstí). pěšky 100 m po ulici Ilica (směrem na západ - směr z tramvaje) & Na pravé straně je tomiceva ulice (odbočit vpravo vedle MANGO obchodě). náš hostel se nachází na konci ulice na levé straně. projít krátkou pasáž hned vedle sklepní vinárně a najdete naši krásnou bílou budovu na pravé straně. adresa tomiceva ulici č. 5a.

CAR - hostel adresa je TOMICEVA 5A. dosáhnout Chillout Hostel je důležité, aby odbočit vpravo od Gunduliceva ulice na ulici Ilica (povoleno pouze pro taxi, nájemníky & Hostel hosty). pokud regulátor provozu nebo policista zastaví vás uveďte jste hostem hostelu. po 50 m na ulici Ilica vlevo je tomiceva ulice, jet celou cestu do a pak hned v posledním průchodem na levé straně a parku před hostelem.