X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Chillout Cengo

Hüseyinağa Mah. Atıf Yılmaz cad., Halas sok. No:3 Beyoglu, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 70%Čistota
  • 78%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Atatürk:
Havas kyvadlový autobus vás zaveze do Taksim pro 10TYL. Je to poslední zastávka na trase. Kyvadlová doprava odchýlit začíná v 4:00 ráno každou půl hodinu. Poslední odjezd je v 1:00 ráno. Cesta by měla trvat asi 40 minut v závislosti na provozu. Z Taksim, postupujte podle níže uvedených pokynů.

Od letiště Sabiha Gokcen:
Havas kyvadlový autobus vás zaveze do Taksim za 13TL. Je to poslední zastávka na trase. Kyvadlová doprava odchýlit začíná v 4:00 ráno každou půl hodinu. Poslední odjezd je o půlnoci. Cesta by měla trvat přibližně hodinu v závislosti na provozu. Z Taksim, postupujte podle níže uvedených pokynů.

Z vlakového nádraží:
Tam je tramvajová linka přímo před budovou vlakového nádraží. Zakupte si žeton (2TL) v jedné z potravinových stánků nebo v blízkosti tramvajové a nastoupit do tramvaje jít doprava směrem na Kabatas. Jezdit až do konce řádku. Když vystoupíte na Kabatas sledovat ukazatele přes ulici k lanovce a do podzemí. Koupit jinou známku (2TL) a jízda lanovkou na náměstí Taksim, a pak postupujte podle pokynů níže.

Od náměstí Taksim: (máme základní mapové mezi našimi obrázky na stránce, která je podporuje následující POPIS!)
1) Přímo před schodiště vystupujícího lanovky uvidíte malý travnatý park s pomníkem ve středu. Přes ulici směrem k pomníku, a poté postupujte podle tramvajové linky na levé straně směrem k Burger King, který sedí na Istiklal Street (Istiklal je velké a rušné nákupní ulici, která je obvykle plná chodců v téměř kdykoliv během dne nebo v noci.)
2) Projděte si Istiklal Street za přibližně 7 minut, dokud uvidíte mešity (muslimské modlitby dům s věží jako roket) na pravé straně.
3) dáte vpravo, kde na Atif Yilmaz a pěšky asi 1 minutu, dokud se silniční vidlice.
4) Na rozcestí zase 90 "doleva do Halas. Uvidíte náš znak visí nad hlavou v Number3. Zazvonit na zvonek a přijde dál!