Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Chillax Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 6.0
 • Zabezpečení 6.0
 • Umístění 8.0
 • Zaměstnanci 6.0
 • Atmosféra 6.0
 • Čistota 4.0
 • Zařízení 8.0

Umístění

2-y Kolobovskiy pereulok, 9/2

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Naše adresa: 2-y Kolobovskiy pereulok, 9 - 2
Červené cihlové budovy (konec 19. století), bílý výtah na vnější straně budovy. Uvidíte náš znak na budově také. Kód Door 10K7793
Metro / metra / Stanice metra:
Trubnaya světle zelená linka 4 minuty chůze
Tsvetnoy Boulevard šedá linka 6 minut chůze
Tverskaya / Chekhovskaya / Pushkinskaya tmavě zelená / šedá / fialová linie 8 minut chůze

Taxi Pickup

Jsme schopni zajistit letiště a vlakového nádraží pick-upy, ale musíte dejte nám vědět předem. Náklady pro letištní pick-up je R2500. Náklady na vlakové nádraží pick-up je R1200.

Typická doba cesty na všechna letiště je jedna hodina. Během dopravní špičky, prosím počítat alespoň s 1 - 2 hodiny. Jeho asi 30 minut od každého vlakového nádraží.

Letiště

Existují tři hlavní letiště v Moskvě Sheremetovo, Domodedovo, Vnukovo. Všichni tři se nachází asi hodinu od města na různých místech.

Neexistuje žádná přímá souvislost Metro na některou z letiště, ale tam je rychlík, který jede z letiště přímo do stanice metra.

Sheremetovo Airport (SVO)

Sheremetovo se nachází v severní části města a je rozbočovač pro všechny lety Aeroflotu. Řada mezinárodních leteckých společností letět odsud.

Údaje o letu a časový harmonogram kyvadlový vlak lze nalézt na jejich webových stránkách www.sheremetyevo-airport.ru

Rychlík Tam je rychlík (Aeroexpress), který jede na vlakové nádraží Běloruskaja. To trvá asi 40 minut, a stojí 350 rublů. To jezdí každých 30 minut, a nachází se asi 200 metrů od Terminálu 2. Ze stanice Belorusskaya vlakového:
Belorusskaya Brown (kruh) linka převzetí linky hnědé až Novoslobodskaja (Příští zastávka), transfer do Gray Line, a příští zastávkou je Tsvetnoy Boulevard.
Belorusskaya Zelená linka mít zelenou linku Tverská (2. zastávka), transfer do Gray Line, a příští zastávkou je Tsvetnoy Boulevard.

Shuttle Bus / Metro - Kyvadlová autobusová doprava může být užíván ke stanici metra Planěrnaja (Purple linka) nebo Rechnoi Vokzal Metro (zelená linka).


Letiště Domodědovo (DME)

Domodedovo se nachází v jižní části města.
Údaje o letu a časový harmonogram kyvadlový vlak lze nalézt na jejich webových stránkách www.domodedovo.ru/en/~~pobj

Rychlík - K dispozici je expresní vlak (Aeroexpress), která jde do vlakového nádraží Paveletskaya. , To trvá asi 40 minut, a stojí 350 rublů. To jezdí každých 30 minut. Z nádraží Paveletskaya vlakového:
Paveletskaya Brown (kruh) linka převzetí linky Brown na Kurskaya (2 stop), transfer do světle zelené lince, a 2. zastávka je Trubnaya
Paveletskaya Zelená linka mít zelenou linku Tverská (3rd zastávka), transfer do Gray Line, a příští zastávkou je Tsvetnoy Boulevard.


Vnukovo Airport (VKO)

Vnukovo se nachází v jihozápadní části města.
Údaje o letu a časový harmonogram kyvadlový vlak lze nalézt na jejich webových stránkách www.vnukovo.ru/eng~~pobj

Rychlík - K dispozici je expresní vlak (Aeroexpress), která jde na vlakové nádraží Kievskaya. To trvá asi 40 minut, a stojí 350 rublů. To jezdí každých 30 minut. Ze stanice Kievskaya vlakového:
Kievskaya Brown (kruh) linka převzetí linky hnědé až Novoslobodskaja (3rd zastávka), transfer do Gray Line, a příští zastávkou je Tsvetnoy Boulevard.
Kievskaya Dark Blue linka mít tmavě modrou čáru na Arbatskaya (2 stop), transfer do Gray Line, a 2. zastávka je Tsvetnoy Boulevard.
Kievskaya Light Blue line vzít světle modrou čáru Alexandrovskii Sad (3 zastavení a konec řádku), transfer na Gray Line, a 2. zastávka je Tsvetnoy Boulevard.

Chůze od stanice metra / Subway / metro
Mapa metra / Subway / metro lze nalézt na našich webových stránkách.
Od Trubnaya:
Když ukončíte stanice Trubnaya se ocitnete na bulváru. Podíváte-li se na sever, uvidíte Spire před vámi. Jděte na jih, takže se po levé straně budete mít skelný office / kondominium komplexu, před vámi cesta (kolmo na vás) a vpravo některých starších budov. Odbočit vpravo a přes ulici. Na tomto rohu se bude knihkupectví, jděte doprava tak, že automobilová doprava se chystá k vám (ale si vzít na pěší procházkou ;-)). Nyní se sever skelný budova na pravé straně. Budete projít LeFutur a lékárnu. Odbočit vlevo na první ulici (1-i Kolobovskii pereulok), Pokračujte rovně, ulice bude křivka trochu doprava, dokud se nedostanete na první křižovatce (na levé straně bude novější vypadající budova, a na pravé straně starší zděná budova postavená v roce 1960). Odbočit vpravo a jet rovně, minete malou zeleninovou / stánek s ovocem, a ulice končí. Chcete-li pravé straně budete mít červenou stánek s ovocem, a šedý 2-patrová budova za ním, a se doleva jinou ulicí 2-i Kolobovskii pereulok. Odbočit vlevo, a uvidíte 5-příběh červených cihel, budovy z konce 19. století s bílým výtahové šachty před vámi. Ty jsi tady! Kód Door 10K7793

Od Tsvetnoy Boulevard:
Při ukončení se stanice Tsvetnoy Boulevard odbočit vpravo a jet rovně (budete South). Budete projít nákupní centrum, v Moskvě Cirkus (tam je socha chlap a auta), a spoustu restaurací a obchodů. Minete dvě květinové stojany, a na levé straně budete mít dvoupodlažní budovy. Odbočit vpravo na první ulici (1-i Kolobovskii pereulok). Pokračujte rovně, ulice bude křivka trochu doprava, dokud se nedostanete na první křižovatce (na levé straně bude novější vypadající budova, a na pravé straně starší zděná budova postavená v roce 1960). Odbočit vpravo a jet rovně, minete malou zeleninovou / stánek s ovocem, a ulice končí. Chcete-li pravé straně budete mít červenou stánek s ovocem, a šedý 2-patrová budova za ním, a se doleva jinou ulicí 2-i Kolobovskii pereulok. Odbočit vlevo, a uvidíte 5-příběh červených cihel, budovy z konce 19. století s bílým výtahové šachty před vámi. Ty jsi tady! Kód Door 10K7793

Od Tverskaya / Pushkinskaya / Chekhovskaya výstup směrem k náměstí Pushkinskaya a divadla Rossiya Movie. Jděte severovýchod, směrem k Strastnoy Boulevard. Vezměte bulvár rovně, až se dostanete na konec před vámi (naproti přes ulici), bude T-bone restaurace, vpravo ulice s kostelem, lehce doleva bude socha s mužem a kytara (to je socha Visotsky slavného ruského hudebníka). Jděte doleva, přes ulici, a přes ulici tak, že provoz se pohybuje s vámi a vy se chystáte na sever. Nacházíte se na Petrovka a čísla na budovy by měly být stále menší. Jděte rovně, dokud se nedostanete do první ulice, která vede doprava. Tam je malý park / náměstí. Odbočit vpravo a jet rovně. Tam bude kostel na pravé straně a policejní stanice parkoviště doleva. K dispozici bude brána Nebojte se, je to jen pro auta, a tak dál. Pokračujte rovně, dokud nenarazíte křižovatku. Uvidíte 5-příběh červených cihel, budovy z konce 19. století s bílým výtahové šachty před vámi. Ty jsi tady! Kód Door 10K7793
 • Hodnota za peníze 6.0
 • Zabezpečení 6.0
 • Umístění 8.0
 • Zaměstnanci 6.0
 • Atmosféra 6.0
 • Čistota 4.0
 • Zařízení 8.0
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×