X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Chillax Hostel

2-y Kolobovskiy pereulok, 9/2, Moskva, Rusko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Naše adresa: 2-y Kolobovskiy pereulok 9-2
Červené cihlové budovy (pozdní 19. století), bílá výtah na vnější straně budovy. Uvidíte náš znak na budově taky. Dveřní kód 10K7793
Metro / Metro / Stanice metra:
Trubnaya světle zelená linka 4 minuty chůze
Tsvetnoy Boulevard šedá řádek 6 minut chůze
Tverská / Chekhovskaya / Puškinskaja tmavě zelená / šedá / fialová linky 8 minut chůze

Taxi Pickup

Jsme schopni zajistit na letiště a vlakové nádraží pick-up, ale musíte dejte nám vědět předem. Náklady za letištní pick-up je R2500. Náklady na vlakovém nádraží pick-up je R1200.

Typická doba jízdy na všech letištích je jedna hodina. Během dopravní špičky nechte alespoň 1 do 2 hodiny. Jeho asi 30 minut z každé vlakového nádraží.

Letiště

Existují tři hlavní letiště v Moskvě Sheremetovo, Domodědovo, Vnukovo. Všichni tři se nachází asi hodinu od města v různých lokalitách.

Neexistuje žádná přímá Metro odkaz na některý z letišť, ale tam je expresní vlak, který jede z letiště přímo do stanice metra.

Sheremetovo Airport (SVO)

Sheremetovo se nachází v severní části města a je rozbočovač pro všechny lety Aeroflotu. Řada mezinárodních letecké společnosti létají odtud.

Detaily letu a doprava jízdní řád lze nalézt na jejich webových stránkách www.sheremetyevo-airport.ru

Express Train je rychlík (Aeroexpress), který jde do Běloruskaja nádraží. To trvá asi 40 minut a stojí 350 rublů. To jezdí každých 30 minut, a nachází se asi 200 metrů od Terminálu 2. Z vlakového nádraží Běloruská:
Belorusskaya Brown (kroužek) řádek vzít Brown linku na Novoslobodskaya (Příští zastávka), přestup šedé linky a další zastávka je Tsvetnoy Boulevard.
Belorusskaya Zelená linka se zelenou linku na Tverská (2. zastávka), přestup šedé linky a další zastávka je Tsvetnoy Boulevard.

Shuttle Bus / Metro - Kyvadlová autobusová doprava může být přijata Planernaya stanice metra (linka Purple) nebo Rechnoi Vokzal metra (zelená linka).


Letiště Domodědovo (DME)

Domodedovo se nachází v jižní části města.
Detaily letu a doprava jízdní řád lze nalézt na jejich webových stránkách www.domodedovo.ru/en/

Express Train - je rychlík (Aeroexpress), který jede na nádraží Paveletskaya. . To trvá asi 40 minut a stojí 350 rublů. To jezdí každých 30 minut. Z vlakového nádraží Paveletskaya:
Paveleckaja Brown (kroužek) řádek vzít Brown linku na Kurskaya (2. zastávka), přestup světle zelené linie a druhá zastávka je Trubnaya
Paveleckaja Zelená linka se zelenou linku na Tverská (3. zastávka), přestup šedé linky a další zastávka je Tsvetnoy Boulevard.


Vnukovo Airport (VKO)

Vnukovo se nachází v jihozápadní části města.
Detaily letu a doprava jízdní řád lze nalézt na jejich webových stránkách www.vnukovo.ru / eng

Express Train - je rychlík (Aeroexpress), který jede na nádraží Kievskaya. To trvá asi 40 minut a stojí 350 rublů. To jezdí každých 30 minut. Z vlakového nádraží Kievskaya:
Kyjevská Brown (kroužek) řádek vzít Brown linku na Novoslobodskaya (3. zastávka), přestup šedé linky a další zastávka je Tsvetnoy Boulevard.
Kyjevská Tmavě modrá linka vzít tmavě modrou čáru na Arbatskaya (2. zastávka), přestup šedé linky a druhá zastávka je Tsvetnoy Boulevard.
Kyjevská Světle modrá čára se světle modrou čáru na Alexandrovskii Sad (třetí zastávka a konec řádku), transfer na šedém řádku a druhá zastávka je Tsvetnoy Boulevard.

Chůze od stanice metra / Subway / Underground
Mapa metra / Subway / Underground lze nalézt na našich webových stránkách.
Od Trubnaya:
Když ukončíte stanice trubnaya Ocitnete se na bulváru. Podíváte-li se na sever, uvidíte věž před vámi. Jděte na jih, takže nalevo od vás, že máte skelný kancelář / byt komplex, před vámi silniční (kolmo k vám) a vpravo některých starších budov. Odbočit vpravo a přes ulici. Na tomto rohu bude knihkupectví, jděte doprava tak, aby automobilová doprava, bude k vám (ale to se na pěší chůze způsob ;-)). Ty jsou nyní bude North skelný budova na pravé straně. Minete LeFutur a lékárnu. Odbočit vlevo na první ulici (1-i Kolobovskii pereulok). Pokračuj rovně, ulice bude křivka trochu doprava, dokud se nedostanete na první křižovatce (na levé straně bude novější vyhlížející stavbu, a na pravé straně starší cihlové budovy postavené v roce 1960). Odbočit vpravo a jet rovně, minete malý zeleninový / stánek s ovocem, a ulice končí. Na pravé straně budete mít červený stánek s ovocem a šedé 2-patrová budova za ní a na levé jinou ulicí, 2-i Kolobovskii pereulok. Odbočte doleva a uvidíte 5-příběh červených cihel, z konce 19. století s bílou výtahové šachty před vámi. Ty jsi tady! Dveřní kód 10K7793

Od Tsvetnoy Boulevard:
Když ukončíte Tsvetnoy Boulevard stanice odbočit vpravo a jít rovně (budete jih). Minete nákupní centrum, Moskevský cirkus (tam je socha chlap a auto), a spoustu restaurací a obchodů. Minete dvě květinové stojany a na levé straně budete mít dvoupatrovou budovu. Odbočit vpravo na první ulici (1-i Kolobovskii pereulok). Pokračuj rovně, ulice bude křivka trochu doprava, dokud se nedostanete na první křižovatce (na levé straně bude novější vyhlížející stavbu, a na pravé straně starší cihlové budovy postavené v roce 1960). Odbočit vpravo a jet rovně, minete malý zeleninový / stánek s ovocem, a ulice končí. Na pravé straně budete mít červený stánek s ovocem a šedé 2-patrová budova za ní a na levé jinou ulicí, 2-i Kolobovskii pereulok. Odbočte doleva a uvidíte 5-příběh červených cihel, z konce 19. století s bílou výtahové šachty před vámi. Ty jsi tady! Dveřní kód 10K7793

Od Tverská / Puškinskaja / Chekhovskaya Exit vůči Puškinskaja náměstí a Movie Rossija divadla. Jít Severovýchod, na bulváru Strastnoy. Vezměte bulvár rovně, dokud se nedostanete na konec před vámi (přes ulici), bude T-bone restaurace, do pravého ulice s kostelem, mírně vlevo bude socha s mužem a kytara (to je socha slavného ruského hudebníka Visotsky). Jděte doleva, přes ulici, a přes ulici tak, že provoz se pohybuje s vámi a vy se chystáte severní. Nacházíte se na Petrovka a čísla na budovy by měly být čím dál tím menší. Jděte rovně, dokud se nedostanete na první ulice, která jde na pravé straně. K dispozici je malý park / čtverec. Otočte se vpravo a jděte rovně. Bude kostel na pravé straně a na policejní stanici, parkoviště na levé straně. K dispozici bude brána nebojte, je to jen pro auta, tak pokračuj. Jeďte pořád rovně, dokud nenarazíte na křižovatku. Uvidíte pět-příběh červených cihel, z konce 19. století s bílou výtahové šachty před vámi. Ty jsi tady! Dveřní kód 10K7793