Zdarma WiFi

Cheers Midtown Hostel

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

9.3
2208 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Cheers Midtown je pobočkou Cheers Hostel Sultanahmet, která od roku 2010 poskytuje služby cestovatelům z celého světa v Taksimu.
Objevte skutečný kousek turecké historie a nasajte živou atmosféru v Cheers Midtown. Setkejte se s ostatními cestovateli z celého světa v našem společném prostoru před ulicí nebo si udělejte společné jídlo v naší kuchyni.
Na naší recepci je přátelský personál hovořící několika jazyky, který se rád podělí o své nejlepší tipy na město.

Cheers Midtown má 9 pokojů se směsí dormů a soukromých pokojů. Na každém z našich 3 pater máme společnou koupelnu a polovina soukromých pokojů má vlastní koupelnu.
Společné pokoje mají palandy s doplňkovými osobními skříňkami a visacím zámkem. Ložní prádlo a ručníky jsou v ceně. Všechny naše pokoje jsou plně klimatizované a vytápěné, abyste se cítili pohodlně bez ohledu na roční období.
V celém hostelu je k dispozici Wi-Fi, takže můžete zůstat v kontaktu se zbytkem světa a prozkoumat, co se děje v Istanbulu!

Cheers Midtown je útulný butikový hostel, který se nachází v srdci osmanské čtvrti Beyoglu. Naše prvotřídní poloha je v pěší vzdálenosti od všech hlavních dopravních systémů (tramvaj, trajekt a metro), abyste byli ve spojení s různými oblastmi, které toto město nabízí.

Ulice Istiklal je vzdálená jen pár minut a poskytuje veškeré nakupování a rušný noční život, jaký byste kdy chtěli. Tato oblast má více kaváren, barů a střešních teras, než dokážete spočítat, takže výběr skvělého jídla je nekonečný.

Jsme 10 minut chůze od mostu Galata, který vás spojí s historickou čtvrtí Sultanahmet. Najdete tam Egyptský bazar s kořením, Modrou mešitu a spoustu dalších turistických atrakcí, které vás potěší.

Náš čistý a pohodlný butikový hostel na perfektním místě s přátelskou a vřelou atmosférou vám zaručí skvělé vzpomínky a dobré časy strávené v Istanbulu!!!

Check-in je kolem 14:00
Check out je v 11:00

Platba při příjezdu je předem a v HOTOVOSTI. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

15. 3. 2024
Ibrahim is the man, he will look after you! Definitely recommend if visiting Istanbul!
Muž, 25-30
9.7
13. 3. 2024
Great hostel
Pár, 18-24
08. 3. 2024
This hostel is absolutely superb, the staff are very friendly, helpful, full of local knowledge and go the extra mile. The facilities are cleaned daily, rooms are spacious, large lockers for the bigger backpacks. location is perfect and it's very safe area. hostel has good vibes and I meet so many travellers. definitely recommend
Muž, 31-40

Zařízení