X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Check In Hostel

Markgrafenstrasse 68, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 74%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 62%Čistota
  • 68%Zařízení

Přeloženo: Google Nejrychlejší způsob, jak se k nám dostanete:


Příjezd Hostel se nachází přímo u stanice metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie na lince U6. Nejbližší autobusová zastávka je zastávka Charlottenstr. z autobusové linky M29.
V následujícím textu najdete pokyny z různých míst do hostelu.

Z letiště Tegel (TXL):

Trasa 1:

Take autobus TXL ve směru k S + U Alexanderplatz přes Hauptbahnhof. Prosím, vystupte na autobus, když se dostanete na autobusové zastávky Unter den Linden / Friedrichstr. Pak pěšky na stanici metra U Franzoesische Str. a metrem ve směru U Alt-Mariendorf. Po pouhých dvou zastávek budete na U Kochstr. / Checkpoint Charlie. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


Trasa 2:

Autobusem 109 směrem na S + U zoologické zahrady. Zde budete muset vystoupit na zastávce U Jakob-Kaiser-Platz. Pak přestupte na stanici metra U Jakob-Kaiser-Platz (U7) a metrem ve směru U Rudow. Po chvíli dorazíte na adrese U Mehringdamm změňte zde na U6 ve směru U Franzoesische Str. Když přijedete na stanici metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie, prosím vystupte z vlaku. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


Z letiště Schönefeld (SXF):


Vezměte Bus X7 ve směru na U Rudow. Když přijedete na U Rudow vzít U7 metra ve směru k S + U Rathaus Spandau (je tam jen jeden směr). Po příjezdu do stanice metra U Mehringdamm změňte na lince U6 ve směru U Franzoesische Str. Když přijedete na stanici metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie, prosím vystupte z vlaku. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


Od Hauptbahnhof (hlavní nádraží):

Autobusem M41 ve směru na Sonnenallee / Baumschulenstr. a vystupte na autobus na zastávce S Anhalter. Změna zde na autobusové lince M29 směrem na U Hermannplatz. Pak vystupte na zastávce Charlottenstr. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


ZOB (Centrální autobusové nádraží):

Take autobus 139 ve směru na Hakenfelde, Werderstr. Vystoupíte na zastávce U Kaiserdamm. Změňte zde stanice metra linky U2 a metrem ve směru na S + U Pankow. Po příjezdu do stanice metra U Stadtmitte změňte na lince U6 ve směru U Alt-Mariendorf. Když přijedete na stanici metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie, prosím vystupte z vlaku. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.