X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Check In Hostel

Markgrafenstrasse 68, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Nejrychlejší způsob, jak se k nám dostanete:


Příjezd Hostel se nachází přímo u stanice metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie na lince U6. Nejbližší autobusová zastávka je zastávka Charlottenstr. z autobusové linky M29.
V následujícím textu najdete pokyny z různých míst do hostelu.

Z letiště Tegel (TXL):

Trasa 1:

Take autobus TXL ve směru k S + U Alexanderplatz přes Hauptbahnhof. Prosím, vystupte na autobus, když se dostanete na autobusové zastávky Unter den Linden / Friedrichstr. Pak pěšky na stanici metra U Franzoesische Str. a metrem ve směru U Alt-Mariendorf. Po pouhých dvou zastávek budete na U Kochstr. / Checkpoint Charlie. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


Trasa 2:

Autobusem 109 směrem na S + U zoologické zahrady. Zde budete muset vystoupit na zastávce U Jakob-Kaiser-Platz. Pak přestupte na stanici metra U Jakob-Kaiser-Platz (U7) a metrem ve směru U Rudow. Po chvíli dorazíte na adrese U Mehringdamm změňte zde na U6 ve směru U Franzoesische Str. Když přijedete na stanici metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie, prosím vystupte z vlaku. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


Z letiště Schönefeld (SXF):


Vezměte Bus X7 ve směru na U Rudow. Když přijedete na U Rudow vzít U7 metra ve směru k S + U Rathaus Spandau (je tam jen jeden směr). Po příjezdu do stanice metra U Mehringdamm změňte na lince U6 ve směru U Franzoesische Str. Když přijedete na stanici metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie, prosím vystupte z vlaku. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


Od Hauptbahnhof (hlavní nádraží):

Autobusem M41 ve směru na Sonnenallee / Baumschulenstr. a vystupte na autobus na zastávce S Anhalter. Změna zde na autobusové lince M29 směrem na U Hermannplatz. Pak vystupte na zastávce Charlottenstr. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.


ZOB (Centrální autobusové nádraží):

Take autobus 139 ve směru na Hakenfelde, Werderstr. Vystoupíte na zastávce U Kaiserdamm. Změňte zde stanice metra linky U2 a metrem ve směru na S + U Pankow. Po příjezdu do stanice metra U Stadtmitte změňte na lince U6 ve směru U Alt-Mariendorf. Když přijedete na stanici metra U Kochstr. / Checkpoint Charlie, prosím vystupte z vlaku. Od této chvíle je to docela snadné. Jen zůstat na ulici Rudi-Dutschkem-Str. a chodit rovně, dokud neuvidíte ulice podepsat Markgrafenstr. Nyní stačí odbočit vpravo a jít rovně asi dvě minuty, dokud se nedostanete na koleje.