X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Che Lagarto Hostel São Paulo

Rua Humberto I, 745, Sao Paulo, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 78%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 68%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Instrukce

Můžete si najmout přepravní službu přímo na recepci hostelu.

Guarulhos mezinárodní letiště: Jeďte na autobusovou dopravu na letiště z EMTU, která jde do Tatuape stanice metra. Odtud se na červenou čáru směrem Palmeiras - Barra Funda, vystupte na stanici metra Se, přesednout lov modrou čáru k Jabaquara a vystoupíte na stanici metra Ana Rosa. Odtud se na Conselheiro Rodrigues Alves Avenue a odbočit vlevo na Rua Humberto I.
Letiště Congonhas: Jeďte autobusem 875A-10 Airport - Perdizes, vystupte na stanici metra São Jidáše, vezměte si modrou čáru k Tucuruvi a vystoupíte na stanici metra Ana Rosa. Odtud se na Conselheiro Rodrigues Alves Avenue a odbočit vlevo na Rua Humberto I.

Autobusové nádraží Palmeiras - Barra Funda: uvnitř terminálu je vchod do metra, vezměte červenou čáru směrem Korintským - Itaquera, vystupte na stanici metra Se, přestupovat směrem Jabaquara užívající modrou čáru a vystoupíte na stanici metra Ana Rosa . Odtud se na Conselheiro Rodrigues Alves Avenue a odbočit vlevo na Rua Humberto I.

Tiete Autobusové nádraží: uvnitř terminálu je vchod do metra, vezměte modrou čáru k Jabaquara a vystoupíte na stanici metra Ana Rosa. Odtud se na Conselheiro Rodrigues Alves Avenue a odbočit vlevo na Rua Humberto I.

Jabaquara Intercity Bus Terminal: uvnitř terminálu je vchod do metra, vezměte modrou čáru k Tucuruvi a vystoupíte na stanici metra Ana Rosa. Odtud se na Conselheiro Rodrigues Alves Avenue a odbočit vlevo na Rua Humberto I.