X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Charles Bridge Economic Hostel

Mostecká 4, 110 00 Malá Strana, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Tramvaj: zastávka Malostranské náměstí (tramvaj 12,20,22) - 1 minuta chůze (směrem ke Karlovu mostu)
Metro: stanice Malostranská (metro A) - 5 minut chůze

Ze stanice Malostranská Metro:
Můžete se sem tramvají nebo pěšky.
Tramvaj: Tam je tramvajová zastávka přímo u stanice metra, tam můžete chytit tramvaj č.. 12, 20, 22 (na stejné straně silnice, kde je výstup ze stanice metra) a vystupte na první zastávce, Malostranského náměstí. Vezměte ulice vlevo vede ke Karlovu mostu (Mostecká ulice, budete míjet McDonald). Najdete nás ve druhém, poslední dům na levé straně před mostecké věži. Vítejte!

Pěšky: Po posledním eskalátoru, se nalevo výjezdu ze stanice metra a pak pěšky na pravé straně. Budete míjet kavárna Gloria Jean je, na křižovatce s semaforech pokračujte rovně. Sledujte ulici (U Lužického semináře) za cca tři minuty a pak první ulicí vpravo (Míšeňská). Tato ulice Vás dovede k věži Karlova mostu, najdete nás hned za věží.

Z letiště:
Autobusem. 119 z letiště a vystupte na konečné stanici Dejvická. Tam můžete chytit metro linka A (zelená linka) jde ve směru Depo Hostivař a vystupte na druhé zastávce, Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.

Z Hlavního vlakového nádraží (Praha - hl.n.):
Pojedete metrem C (červená čára) ve směru Háje a vystupte po jedné zastávce, na Muzeum. Změňte se na metro A (zelená linka) děje ve směru Dejvická, jít na tři zastávky a vystupte na Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.

Z Nádraží Holešovice (Praha - Holešovice):
Tramvají 12, se dostat na tramvajové zastávce, budete muset projít stanice metra na druhou východu nebo jen zeptat někoho, kde tramvaj 12 listy z. Jeďte tramvají ve směru Sídliště Barrandov nebo Smíchovské nádraží po dobu šesti zastávkami a vystupte na Malostranské náměstí. Po odchodu z tramvaje, se na ulici po levé straně vede k Karlův most (Mostecké ulici, budete míjet McDonald). Najdete nás ve druhém, poslední dům na levé straně před mostecké věži. Jízdenka pro 24CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj.

Od Prahy - autobusové nádraží Florenc:
Pojedete metrem C (červená čára) ve směru Háje a po třech zastávkách vystupte na stanici Muzeum. Změňte se na metro A (zelená linka) bude ve směru Dekvicka, po tři zastávky vystoupit na tři zastávky (směr: Dejvická) a vystupte na Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.


Zajišťujeme kyvadlovou dopravu na letiště za zvýhodněné ceny pro naše hosty. Prosím zkontrolujte potvrzení rezervace e-mailem o cenách a další údaje.