X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Charles Bridge Economic Hostel

Mostecká 4, 110 00 Malá Strana, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Tramvaj: zastávka Malostranské náměstí (tram 12,20,22) - 1 minuta chůze (směrem ke Karlovu mostu)
Metro: Stanice Malostranská (metro A) - 5 minut chůze

Ze stanice metra Malostranská:
Můžete si zde tramvají nebo pěšky.
Tram: K dispozici je tramvajová zastávka přímo u stanice metra; tam chytíte tram č. 12, 20, 22 (na stejné straně silnice, kde je výstup ze stanice metra) a vystupte na první zastávce, Malostranské náměstí. Vezměte ulice na levé straně vedoucí k Karlův most (Mostecká ulice, budete míjet McDonald). Najdete nás ve druhém, poslední dům na levé straně před mostecké věži. Vítejte!

Pěšky: Po posledním eskalátor, se nalevo výjezdu ze stanice metra a pak pěšky na pravé straně. Budete míjet kavárna Gloria Jean je; Na křižovatce se semafory pokračovat rovně. Sledujte ulici (U Lužického semináře), asi třech minutách pak první ulicí doprava (Míšeňská). Tato ulice Vás dovede k věži Karlova mostu; Najdete nás hned za věží.

Z letiště:
Autobusem č. 119 z letiště a vystupte na konečné stanici Dejvická. Tam můžete chytit metro A (zelená linka) bude ve směru Depo Hostivař a vystupte na druhé zastávce, Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celý cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici na noviny / tabáku obchodech a strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po nástupu do autobusu / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.

Z Hlavního nádraží (Praha - hl.n.):
Vezměte metra C (červená čára) ve směru Háje a vystupte po jedné zastávky, na Muzeum. Změnit tam na metro trasy A (zelená čára) děje ve směru Dejvická; jít na tři zastávky a vystupte na Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celý cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici na noviny / tabáku obchodech a strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po nástupu do autobusu / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.

Z vlakového nádraží Holešovice (Praha - Holešovice):
Take tram 12; se dostat na zastávku tramvaje, budete muset chodit přes stanici metra na druhou východu nebo se jen zeptat někoho, kde tramvají 12 listů z. Jeďte tramvají ve směru na sídliště Barrandov nebo Smíchovské nádraží na šest zastávek a dostat se pryč na Malostranském náměstí. Po odchodu z tramvaje, ulicí vlevo vedoucí ke Karlovu mostu (Mostecká ulice, budete míjet McDonald). Najdete nás ve druhém, poslední dům na levé straně před mostecké věži. Jízdenka pro 24CZK bude zahrnovat celý cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici na noviny / tabáku obchodech a strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po nástupu do autobusu / metro / tramvaj.

Z Praha - autobusového nádraží Florenc:
Vezměte metra C (červená čára) ve směru Háje a po třech zastávkách vystupte na Muzeum. Změnit tam na metro trasy A (zelená čára) děje ve směru Dekvicka; Po tři zastávky vystoupit na tři zastávky (směr: Dejvická) a vystupte na Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celý cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici na noviny / tabáku obchodech a strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po nástupu do autobusu / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.


Zajišťujeme dopravu na letiště za zvýhodněné ceny pro naše hosty. Zkontrolujte prosím svůj potvrzovací e-mail hotelů Informace o cenách a další údaje.