X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Central Hotel - Bucharest

13 Brezoianu str, Bukurešť, Rumunsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Být blízko k finanční, kulturní a nákupní oblasti města av pěší vzdálenosti od hlavních turistických atrakcí, jako je Evropský parlament nebo palác Zahrada Cismigiu, hotel je ideální jak pro obchodní cestující a volný čas. Hotel je snadno dostupný z různých dopravních prostředků.
Z letiště:
hotel shuttle - transfery z letiště a na letiště - ceny od 25 EUR / osoba / jedna cesta, v závislosti na počtu pax; služba je na vyžádání av závislosti na dostupnosti, tak prosím ho předem zarezervujete.
řízení
od Otopeni letiště: Take DN1 - směrem k Bukurešti udržet přímá do Victoriei náměstí. V Victoriei náměstí se 3. výjezdem na Lascar Catargiu Bvd, mějte steight až do druhé Romana náměstí, Magheru Bvd pokračovat a dosáhnout Univerzitní náměstí. Tam nejprve ukončit vpravo, držte přímá a po 500 m vám dosáhnout Zahrada Cismigiu. Tam najdete Central Hotel přes autobusové nádraží, v blízkosti McDonalds.
Od Banease letiště: DN1 - k Bukurešti udržet přímá do Victoriei náměstí. V Victoriei náměstí se 3. výjezdem na Lascar Catargiu Bvd, mějte steight až do druhé Romana náměstí, Magheru Bvd pokračovat a dosáhnout Univerzitní náměstí. Tam nejprve ukončit vpravo, držte přímá a po 500 m vám dosáhnout Zahrada Cismigiu. Tam najdete Central Hotel, přímo naproti přes ulici.
autobusem - z linkového autobusu na letiště 783 Univerzitní náměstí a ke změně jakékoli autobusu směrem Zahrada Cismigiu, autobusové nádraží se nachází v přední části hotelu, v blízkosti Mc Donalds.
Ze Severní Railaway nádraží (Gara de Nord)
jízdy - se Calea Grivitei str., pokračujte Dacia Boulevard a pak odbočit vpravo na ulici Victoriei. Držet rovně a po 2 km odbočit vpravo na ulici Regina Elisabeta. Po 200 m dorazíte Central Hotel, na levé straně.
autobusem - autobusem 85 Cismigiu autobusového nádraží Garden, která se nachází přes ulici u Mc Donalds.
Bukurešť Henri Coanda 'Airport (OTP)
Vzdálenost: 10 km / 16 km
Časová vzdálenost: 45 minut
Čas autobusem: 1 h 15 min (autobus 783 na University čtvercový, než s jakoukoli změnu autobusem směrem Zahrada Cismigiu)


Bukurešť Gara de Nord "nádraží
Vzdálenost: 2,5 MI / 4 KM SE
Časová vzdálenost: 15 minut
Čas autobusem: 30 min (autobus 85 na Zahrada Cismigiu)


Podzemní informace:
Univerzita stanice
Název stanice: University Metro
Stanice metra vzdálenost 500 m
Chůze: 10 min
Čas autobusem: 5 min (každý autobus směrem Zahrada Cismigiu)