X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Central Hotel - Bucharest

13 Brezoianu str, Bukurešť, Rumunsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Být v blízkosti finanční, kulturní a obchodní části města a v docházkové vzdálenosti od hlavních turistických atrakcí, jako je Parlament, palác nebo Zahrada Cismigiu pěší, hotel je ideální jak pro obchodní cestující a volný čas. Hotel je snadno dostupný z různých dopravních prostředků.
Z letiště:
hotel shuttle - transfery z letiště a na letiště - ceny od 25 EUR / osoba / jedna cesta, v závislosti na počtu pax; Služba je na vyžádání a dle dostupnosti, tak prosím si ji předem.
řidičský
od Otopeni letiště: Take DN1 - směrem k Bukurešti, mějte streight do Victoriei náměstí. V Victoriei náměstí přijmout 3. výjezd na Lascar Catargiu Bvd, mějte steight dokud Romana náměstí, dále Magheru Bvd a dosáhnout Univerzitní náměstí. Tam první výjezd vpravo, mějte streight a po 500m budete dosáhnout Zahrada Cismigiu. Tam najdete Central Hotel přes autobusové nádraží, u McDonalds.
Z letiště Baneasa: Vezměte DN1 - směrem k Bukurešti, mějte streight do Victoriei náměstí. V Victoriei náměstí přijmout 3. výjezd na Lascar Catargiu Bvd, mějte steight dokud Romana náměstí, dále Magheru Bvd a dosáhnout Univerzitní náměstí. Tam první výjezd vpravo, mějte streight a po 500m budete dosáhnout Zahrada Cismigiu. Tam najdete Central Hotel, přímo naproti přes ulici.
autobusem - z letiště autobusem 783 na Univerzitní náměstí a změnu jakýkoliv autobus směrem Zahrada Cismigiu, autobusové nádraží se nachází přímo před hotelem, v blízkosti Mc Donalds.
Ze Severní Railaway nádraží (Gara de Nord)
jízda - vzít Calea Grivitei str nadále Dacia Boulevard pak odbočte vpravo na Victoriei ulici. Pokračujte rovně a po 2 km odbočit vpravo na Regina Elisabeta ulici. Po 200 m sáhnete Central Hotel, na levé straně.
autobusem - autobusem 85 na autobusové nádraží Cismigiu zahrady, která se nachází přes ulici u Mc Donalds.
Bukurešť "Henri Coanda 'Airport (OTP)
Vzdálenost: 10 MI / 16 KM
Čas taxíkem: 45 minut
Time autobusem: 1 h 15 min (bus 783 na Univerzitní náměstí, než změna se jakýkoliv autobus směrem Zahrada Cismigiu)


Vlakové nádraží v Bukurešti "Gara de Nord"
Vzdálenost: 2,5 MI / 4 KM SE
Čas taxíkem: 15 Minutes
Čas autobusem: 30 min (bus 85 směrem Zahrada Cismigiu)


Underground informace:
University Station
Název stanice: Metro University
Tube Station vzdálenost 500 m
Chůze: 10 min
Čas autobusem: 5 min (jakýkoliv autobus směrem Zahrada Cismigiu)