Zdarma WiFi
snídaně v ceně‎

Caveland

Bezplatné storno Zarezervujte více než 4 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

2717 recenzí
Báječný umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Caveland se nachází ve starém vinařství z 18. století v srdci ostrova Santorini v typické místní vesnici Karterados. Jsme 5 minut jízdy nebo 25 minut chůze od krásného hlavního města ostrova s ​​atmosférou zvaného Fira Town. V naší obci najdete zachovalé jeskynní domky, babičky sedící na svých dvorcích a

dědové na svých oslech! Náš komplex se skládá z 8 tradičních jeskyní, jednoho historického apartmánu a mnoha teras s výhledem na moře s velkým bazénem a zahradami. Máme velký společný prostor na recepci, police na knihy, pokud si chcete půjčit knihu, parkoviště pro vaše pronajaté vozidlo a dárkový koutek s kávou. V ceně je snídaně, úschovna zavazadel a bezdrátové připojení k internetu. Podívejte se na naši nástěnku, kde najdete týdenní večeře, filmové večery a kurzy jógy.

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY COVID-19:

Odbavení

Chcete-li minimalizovat manipulaci s dokumenty, můžete se přihlásit online. Mějte oči otevřené pro e-mail s pokyny od nás.

Způsob platby

Abyste se vyhnuli výměně peněz, mějte při příjezdu připravenou přesnou částku v hotovosti za ubytování. Všichni hosté si také musí připravit vratnou hotovost 10 na zálohu na klíč. Opět mějte s sebou přesnou částku.

Dezinfekce

Antiseptické dávkovače jsou k použití na mnoha místech v celém objektu. Společné prostory a pokoje denně uklízejí a dezinfikují.

Společenský odstup

V souladu s oficiálními pokyny a doporučeními byl náš nábytek (venkovní i vnitřní) umístěn v bezpečné vzdálenosti. Oceníme, když je nebudete stěhovat. Ne více než pět lidí ve společných vnitřních prostorách. V bazénu ne více než šest lidí najednou.

Naše pokoje

Držte se prosím své přidělené postele. Pokoje a koupelny jsou denně uklízeny.

Kuchyň a jídlo

Kuchyně je k dispozici pro přípravu jednoduchých jídel, pro hosty je otevřena od 12 do 21 hodin. Ne více než 5 lidí v kuchyni najednou. každá jeskyně má vlastní lednici. Každý soukromý pokoj s vlastní koupelnou má nyní kuchyň. Zeptejte se naší recepce na širokou škálu možností donášky jídel. Snídaně se podávají po částech.

Náš bazén

Do bazénu nesmí být najednou více než šest osob. Ručníky jsou k dispozici k zapůjčení, hostům se však doporučuje, aby si co nejvíce používali vlastní. Držte se jednoho lehátka.

Masky

Vydali jsme speciální edici opakovaně použitelných obličejových masek Caveland. Jsou k prodeji na recepci. Zakoupením jedné z našich masek nám pomáháte udržet náš hostel v těchto náročných časech. V interiéru jsou vyžadovány roušky.

(Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

29. 10. 2023
Caveland is an aesthically designed masterpiece. Very close to Fira, the main city. I lovedvthe view and ambience. Staff were very helpful in guiding me to visit nice places in Santorini. They also helped me in getting the ATV in minutes. Loved staying in Caveland. Recommend 100%.
Žena, 41+
9.7
13. 10. 2023
Caveland is an amazing place to stay. It did a lot of good to me, mentally, physically. The energy is great.
Žena, 25-30
30. 9. 2023
Close enough to the center to enjoy everything Santorini has to offer but far enough to escape the crowds! The staff was amazing and the hostel does an excellent job at providing everything you need! This was the perfect place to stay in my opinion!
Žena, 25-30

• Ručníky k pronájmu
    • Úschovna zavazadel
    • Prohlídka/Přepážka
    • Údržba
    • Recepce (omezené otevírací hodiny)
  • Jídlo a pití

• Možnost přípravy čaje & kávy