X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Catania City Center

Via naumachia 103, Catania, Itálie

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:

- Autem:
Jakmile opustíte letiště, budete muset následovat směr "Catania Porto", kdy uvidíte port Catania na vaše právo najdete kulatý bod s Mc Donaldem Fastfood. Pojedete kolem a vzít malý stoupání asi 20 metrů, na konci stoupání budete muset jít vpravo a pak první ulice na levé straně s názvem "Via del Plebiscito." Po této ulici, dokud nenajdete na pravé stanici ESSO Benzín, že budete muset vzít na ulici vpravo a pak odbočíte vpravo opět do Via Naumachia. Jsme žlutou budovu s větrnými mlýny v počtu 103!

- Autobusem:
jen kousek od budovy najdete autobusové nádraží, tam je třeba počkat na autobus číslo 457 (nezapomeňte koupit lístek předem v obchodě Tabacchi uvnitř letiště, stojí 1 euro) a vystupte na Piazza San Placido '. Odbočte doleva na Via Vittorio Emanuele a dosáhnout Piazza Duomo.
Na levé straně náměstí najdete kašnu a odtud začíná Via Garibaldi. Vezmi si to na ulici a jděte rovně až dorazíte na číslo 187. Zapnout vlevo na Via Abate Ferrara a pak vpravo na Via Naumachia. Podívejte se na levé straně ulice: na číslo 103 najdete náš žlutý dům s větrnými mlýny na balkónech!


Pokud přijedete vlakem, jakmile opustíte stanici najdete autobusovou zastávku. Musíte jet autobusem č. 431Nero a vy budete muset vystoupit na Via Plebiscito na autobusové zastávce před "Panifico Carrasi", těsně předtím, než malé náměstí, na ulici číslo 290. Zde budete mít ulici na rohu s Panificio, Via Abate Ferrara a vy budete muset obrátit na první ulici vlevo do Via Naumachia. Jsme žlutá budova na číslo 103.


Pokud chcete vzít taxi může stát kolem 20,00 euro.