X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Catania City Center

Via naumachia 103, Catania, Itálie

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 75%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:

- Autem:
Jakmile opustíte letiště, budete muset následovat směr "Catania Porto", kdy uvidíte port Catania na vaše právo najdete kulatý bod s Mc Donaldem Fastfood. Pojedete kolem a vzít malý stoupání asi 20 metrů, na konci stoupání budete muset jít vpravo a pak první ulice na levé straně s názvem "Via del Plebiscito." Po této ulici, dokud nenajdete na pravé stanici ESSO Benzín, že budete muset vzít na ulici vpravo a pak odbočíte vpravo opět do Via Naumachia. Jsme žlutou budovu s větrnými mlýny v počtu 103!

- Autobusem:
jen kousek od budovy najdete autobusové nádraží, tam je třeba počkat na autobus číslo 457 (nezapomeňte koupit lístek předem v obchodě Tabacchi uvnitř letiště, stojí 1 euro) a vystupte na Piazza San Placido '. Odbočte doleva na Via Vittorio Emanuele a dosáhnout Piazza Duomo.
Na levé straně náměstí najdete kašnu a odtud začíná Via Garibaldi. Vezmi si to na ulici a jděte rovně až dorazíte na číslo 187. Zapnout vlevo na Via Abate Ferrara a pak vpravo na Via Naumachia. Podívejte se na levé straně ulice: na číslo 103 najdete náš žlutý dům s větrnými mlýny na balkónech!


Pokud přijedete vlakem, jakmile opustíte stanici najdete autobusovou zastávku. Musíte jet autobusem č. 431Nero a vy budete muset vystoupit na Via Plebiscito na autobusové zastávce před "Panifico Carrasi", těsně předtím, než malé náměstí, na ulici číslo 290. Zde budete mít ulici na rohu s Panificio, Via Abate Ferrara a vy budete muset obrátit na první ulici vlevo do Via Naumachia. Jsme žlutá budova na číslo 103.


Pokud chcete vzít taxi může stát kolem 20,00 euro.