X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Caspian Hostel

Asef zeynalli 29 / 9, Baku, Ázerbájdžán

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 69%Hodnota za peníze
  • 77%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 71%Atmosféra
  • 89%Čistota
  • 71%Zařízení

Přeloženo: Google Hostel se nachází hned vedle hotelu Meridian na Starém Městě. Pokud jste v přední části hotelu se malý průchod na levé straně Meridian - náš hostel je jen 30 metrů na levé, druhé dveře vpravo, v prvním patře.

z letiště:

Nejjednodušší způsob je vzít si taxi. to by stálo 20 nových Manat nebo kolem 24 USD (někdy to může být nazýváno 10 Shirvan nebo 10.000 starý manat). je lepší jednat dříve, než budete zadat taxi.

dostat se taxikář vás zavede do starého města (Icheri Sheher) a kapku tě před hotelem poledníku. pak
1.. Jak budete čelit Meridian Hotel se uličkou přímo vlevo.

2.. Chůze na 25 metrů a vezměte třetí dveře, které vidíte na levé straně - je světle modré barvy a poslední dveře v uličce.

3.. V přízemí se přímo v přední části tohoto vchodu jsou dveře obklopen růžové zdi.

4. To je hostel. Tam je malý velbloud obraz na dveře.

od autobusového nádraží:

budete s největší pravděpodobností bude vysazen na hlavní avtovag, relativně blízko 20 Janvar stanice metra. v závislosti na denní době a velikosti batohu, můžete buď vzít si taxi (cca 6 manat, viz výše směrech) nebo metrem od ukončení autobusový terminál a obrátil se čelem k komplex velotrek a chůze na druhé straně komplexu najít metro vchod (viz níže pokyny pro příchod metrem).

metrem:

metro je mimořádně levný způsob, jak se dostat kolem města, ale může být obtížné vyjednat pro někoho nového do Baku, který nemá mluvit rusky nebo Turecká / ázerbájdžánský.

použít metro, kupte si kartu 2 manat a dát trochu peněz na to (nejdou přes palubu každý výlet je jen 5 qepik, tak dostanete 20 výletů s Manat). pak metrem do Baki soveti. na některých částech linek, vlaky střídají v destinaci, takže buď ujistěte se, že máte Baki soveti vlak, nebo změnit na 28. května stanici.

jakmile se dostanete z Baki soveti, odbočte vpravo a opět vpravo, aby bylo možné čelit městské hradby. projít bránou, pak odbočte vpravo a po zdi, dokud se nedostanete starou hammam potopené do země. odbočit vlevo před hammam a chodit vedení British Council budovu po vaší levici. Pokračuj rovně a dostanete malý čtverec. Zde po levé straně uvidíte poměrně větší budova hotelu Meridian. Pak

1.. Jak budete čelit Meridian Hotel se uličkou přímo vlevo.

2.. Chůze na 25 metrů a vezměte třetí dveře, které vidíte na levé straně - je světle modré barvy a poslední dveře v uličce.

3.. V přízemí se přímo v přední části tohoto vchodu jsou dveře obklopen růžové zdi.

4. To je hostel. Tam je malý velbloud obraz na dveře.


z trajektu:

aby si cestu do starého města podél neftchiler - hlavní ulice v blízkosti bulváru. Nejjednodušší způsob, jak najít správný vstup je jít do azneft náměstí (viz mapy níže) pak první vchod do starého města, které umístíte vás před hotelem poledníku. pak postupujte podle chůze od letiště 'pokyny.