X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Casa Ortega

46, rue des Petites Maries, Marseille, Francie

mapa a cestovní pokyny


100%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Casa Ortega se nachází v docházkové vzdálenosti tři minuty chůze od hlavního vlakového a autobusového nádraží Saint-Charles.

Existují dva způsoby, jak se dostat do našeho B & B:
Od konce velkých slavných kamenných schodech:
Odbočit vpravo a jít asi 10 metrů a pak odbočte opět vpravo a jít po ulici asi 50 metrů. Na levé straně uvidíte čtverec, který je na druhé straně ulice, je to místo, Bernard Dubois. Ulice rue des Petites Maries jde dolů na levé straně caf trafika (Balto), který je ve středu tohoto náměstí. Najdete Casa Ortega pět metrů dolů na levé straně na 46 rue des Petites Maries.

Od stanice St Charles na konci plošiny:
Vezměte eskalátory o jednu úroveň a jít k východu na Boulevard Maurice Bourdet. V lékárně a na poště, nechte taxi na levé straně a otočte se doleva na Boulevard Maurice Bourdet. Chůze na 50 metrů. Po pravé straně uvidíte Place Bernard Dubois náměstí. Ulice rue des Petites Maries jde dolů na levé straně trafika (Balto), který je ve středu tohoto náměstí. Zjistíte Casa Ortega pět metrů dolů na levé straně na 46 rue des Petites Maries.

Autem:
Přes dálnici A7: exit nádraží Saint-Charles; v horní části Boulevard Charles Nedelec když stanice je přímo před vámi, odbočte něčí doprava, dokud se nedostanete na bulvár Maurice Bourdet a sestup asi 70 metrů. Po pravé straně uvidíte náměstí, místo Bernard Dubois. Naše ulice, rue des Petites Maries, jde dolů na levé straně trafika (Balto), který je ve středu tohoto náměstí. Zjistíte Casa Ortega pět metrů dolů na levé straně na 46 rue des Petites Maries.

Přes dálnici A55: sledovat směr Centre Ville - Vieux Port a nádraží Saint-Charles.

Vlakem nebo autobusem:
Casa Ortega se nachází asi 50 metrů od vlakového nádraží Saint-Charles, nebo autobusového terminálu.

Navettes (shuttlebusses) odlétající z letiště: konečná stanice shuttlebusses je stanice Saint-Charles.
Doba jízdy je 25 minut. Kyvadlová doprava odchýlit od 5:10 do 00:10 každých 20 min do posledního letu.