Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
5 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Dědická chata (1915) stylově zrekonstruovaná s veškerým moderním komfortem. Naše pohostinnost je dobře uznávána všemi mezinárodními cestovateli a je dobře známá všem mezinárodním cestovním průvodcům již 25 let. Rekreační a obchodní cestující pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty mají u nás domov. Osobní přístup je naší silnou stránkou. Casa Cottage poskytuje nádherně klidné útočiště před šílenstvím města.

Chata má 18 pokojů: Standard, Deluxe a Deluxe Studio, obklopené svěží zelenou zahradou. Tato nádherná chata se nachází uprostřed svěží zelené zahrady v klidné uličce v centru města a poskytuje pohodlné ubytování za rozumné ceny. Vychutnejte si snídani v pergole vedle neposkvrněného trávníku.

Svůj domov zde mají rekreační i obchodní cestující na krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Indo-francouzský pár, který chatu vlastní, vám rád poradí ohledně výletů a jak si pobyt v tomto úchvatném městě co nejlépe užít.

PROČ JSME NEJPRÁVNĚJŠÍ HOTEL?

DOSTUPNOST: Jsme v centru města. Jen 1 km od MG Road. Všechna nejlepší turistická a obchodní místa jsou snadno dostupná. Nejlepší restaurace a místa na večírky jsou od nás jen pár kroků.

KLIDNÁ LOKALITA: Navzdory tomu, že jsme v srdci města, jsme v klidném, tichém a zeleném místě.

ZKUŠENOSTI: Máme více než 31 let zkušeností v oboru pohostinství.

SERVIS: Provoz přehlížejí sami majitelé. Nejpřátelštější služba zaručena.

DOMOV MIMO DOMOV: S námi se vám nikdy nestýská po domově. Máme domáckou atmosféru. (Auto-translated from original language)

Zjistit dostupnost

Datum příjezdu