X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Casa Alto Vidigal

Rua Armando de Almeida Lima 2, Vidigal, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 72%Zařízení

Přeloženo: Google POZOR SHORT TERM bookers:
Důležitá informace pro ty, kteří rezervují a přicházejí stejný nebo následující den. Vyplňte v době příjezdu do rezervačního formuláře a tak víme, kdy přijedete, a někdo otevře dveře pro vás! Nebo jednoduše napište nám e-mail!


JAK SE K NÁM DOSTANETE (MHD):
(*) Se nachází autobusová společnost "reálného", řádek "Premium", modrá / C autobus, který prochází mezinárodní letiště (Antonio Carlos Jobim / Galeao) a Santos Dumont, a Novo Rio autobusového nádraží.
Autobus odjíždí každých 15 - 20minut.
Zkontrolujte, zda jejich plány zde: http://tinyurl.com/lm4uq49

(*) Take tento autobus pro 13 R $ a požádat řidiče, aby vás vysadit u vchodu Favela Vidigal, který je po hotelu Sheraton další autobusová zastávka, na Avenida Niemeyer.

(*) U vchodu si můžete již vidět na moto-taxi. Vezměte jeden pro 2,50 a požádat o "Arvrao" (překládal se jako velký starý strom) / Casa Alto Vidigal. Každý ví, že naši zastávku. Neptejte se na cenu, protože když čtete tento text již víte, že je to 2,50 R $. V taxistas se vždy snaží vyrvat tě a bude žádat o 5 R $, nebo i více (jsme slyšeli příběhy, jako je tento).
Nejlepší je mít 2.50 R $ připraveni, takže nemusíte čekat na výměnu nebo o něm diskutovat.
=> Pokud máte těžkou tašku dát jim 3.50 R $. Pamatujte si, že mluvíme o 1 R $ nebo 0,50 USD více, takže se nemusíte být lakomý. Chcete, aby se hrát na vaší straně, ne proti vám!

(*) Nejsi až jízdě na motorce? Žádný problém, chůzi držet na hlavní silnici a po 30 m můžete již vidět bílé VW taxi kombi průsmyky, zaparkovaných před pizzerie "Pizza Lit". Stejná cena, 2,50 R $ a ujistěte se, že vám přináší Arvrao.
Arvrao je také poslední zastávkou, vydáme se na policii a přijmout tuto cestu až do konce, na vyhlídku. Jděte po schodech dolů a dům na levé straně s Graffitis to je!

JAK SE K NÁM DOSTANETE (Taxi):
Dejte nám vědět, pokud chcete, abychom uspořádat taxi!
E-mail dům cen a vaše šance na bezplatnou jízdu.