X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Carpati Hotel

Minerva 16, Baia Mare, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Carpati Hotel se nachází v transylvánském městě Baia Mare, Rumunsko. Pokoj a praní prádla, k dispozici za příplatek, kompletní spektrum nabízených služeb. Hosté, kteří přijedou autem, mohou využít parkoviště za příplatek. Baia Mare a okolí jsou ideálním místem k návštěvě kdykoliv v průběhu roku. Je obklopen půvabnou krajinou nabízené hor bohaté na zlato a kaštanů lesy. Připravte se zažít říše dávných tradic a mýtů. Budete také překvapen, rychle rostoucí ekonomické prostředí nabízí mnoho obchodních příležitostí. Carpati Hotel se stal oblíbenou s obchodní cestující díky své centrální poloze, intimní atmosféru a vynikající služby. výborná restaurace s velkým rumunské i mezinárodní kuchyně, denní bar, konferenční místnost s klimatizací, 200 míst, terasa s výhledem na řeku Sasar, bezplatné parkoviště a garáže, topení a teplé užitkové vody po celý den.

Hotel má celkem 115 pokojů a nabízí svým hostům mnoho zařízení, jakož i služby, jako je bar, restaurace, konferenční prostory s kapacitou až 150 osob a směnárna stůl.

Je nutná kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné check out bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Check in: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • Směnárna
  • Prádelní zařízení
  • Restaurace


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Carpati Hotel Located at Minerva 16, , Baia Mare.
Carpati Hotel
Romania
Baia Mare 430143 Minerva 16
0% 0
47.6531315 23.5624122
Carpati Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc