X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Captain Halpin's Hostel

Leitrim Lodge, Bachelors Walk, Wicklow Town Co Wicklow, Wicklow, Irsko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 79%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme snadno přístupné jak autobusové a železniční dopravy. Jeďte dle mapy na našich stránkách a jet autobusem 133 trasu z letiště v Dublinu nebo z centra Dublinu. Vlak vás odveze přímo do Wicklow od centra Dublinu, Dun Laoghaire nebo Rosslare Harbour.


Pokud přijíždíte autem od letiště v Dublinu, se M50 na jih. Pokračovat na N11 a mít výstup pro město Wicklow, mělo by to trvat jen něco málo přes hodinu, v závislosti na provozu.

Pokud jedete od Dun Laoghaire sledovat ukazatele pro N11 nebo M50 Southbound a mít výstup pro město Wicklow.

Pokud jedete od Rosslare, vzít N11 Northbound a mít výstup pro město Wicklow.

Pokud budete potřebovat pomoc, aby nás najdete, nebo jak se vaše zavazadla od autobusové / vlakové zastávky můžeme pomoct, stačí jen zavolat.Jsme snadno přístupné jak autobusové a železniční dopravy. Jeďte dle mapy na našich stránkách a jet autobusem 133 trasu z letiště v Dublinu nebo z centra Dublinu. Vlak vás odveze přímo do Wicklow od centra Dublinu, Dun Laoghaire nebo Rosslare Harbour. Pokud přijíždíte autem od letiště v Dublinu, se M50 na jih. Pokračovat na N11 a mít výstup pro město Wicklow, mělo by to trvat jen něco málo přes hodinu, v závislosti na provozu. Pokud jedete od Dun Laoghaire sledovat ukazatele pro N11 nebo M50 Southbound a mít výstup pro město Wicklow. Pokud jedete od Rosslare, vzít N11 Northbound a mít výstup pro město Wicklow. Pokud budete potřebovat pomoc, aby nás najdete, nebo jak se vaše zavazadla od autobusové / vlakové zastávky můžeme pomoct, stačí jen zavolat.