X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Capricho Beach House

La Barra de Santiago, Barra de Santiago, El Salvador

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Capricho Beach House je malý hotel se nachází na pláži poloostrova Barra de Santiago. Tento útulný a pohodové místo, je vyroben v ekologickém stylu s palm doškovými střechami, rustikální motivy, dřevěné trámy a čtyři pokoje mají chladnou chodbu s výhledem na pláž. Nádherné přírodní prostředí rám tuto vlastnost s dlouhým protáhl písečné pláže v přední a klidných vodách ústí (laguny) na zadní straně. Tato oblast je posetý kokosovými palmami a je navštěvována různými ptáky, jako jsou kolibříky hostující květiny v zahradě. Všechny pokoje mají A / C a vlastní koupelnou. K dispozici je salonek pro opalování, malé palma s doškovou střechou ranchos na pláži vpředu, obývacího pokoje a restauraci. Náš hotel nabízí restauraci službu od 6 do 9 hodin, ale pokud chcete navštívit další místa, vesnice (3 km je pryč) a Bocana (1 km daleko), jsou i jiné možnosti stravování.

To je ideální místo pro milovníky přírody, protože místo je příznivé pro vychutnat úžasné volně žijících živočichů v této chráněné krajinné oblasti. Zájezdy do mangrovů pozorovat ptáky, plazy, krokodýli, savců a místního rybářského communitys způsob života vede žebříček spolu s surfování aktivit, pozorování velkého oceánu želvy a jiné ekologické programy ochrany. Dostupné služby jsou: deska kol, surfovat třídy, výlety lodí do ústí nebo mangrovové porosty, rybářské výlety, noční procházky pozorovat želvy kladou vejce na zájezdy dítě vydání pláže a želv. Dopravní služby na mezinárodní letiště, San Salvador, Ruta de Las Flores, El Imposible a Los Cobanos jsou k dispozici. , Vesnice Barra de Santiago je jen 3 km daleko a je domovem rybářů a jejich rodin a několik malých obchodů a Diners. Společným jmenovatelem této oblasti je to, že jeho velmi zdravé životní prostředí, kde se můžete cítit bezpečně chodit i po setmění. Chcete-li navštívit krásné Bocana (cípu poloostrova), je to jen 15 min. chůze od Capricho. Odtud můžete pozorovat na jasných dnech impozantní sopečné pohoří celou cestu z Cerrro Verde sopečném komplexu na sopky Pacaya, Agua a Fuego Guatemala. Za mangrovníků můžete také zahlédnout zelené svahy národního parku El Imposible.

Vezměte prosím na vědomí:

Storno podmínky: 48 hodin.
Check in time: 14:00
Podívejte se na čas: 12:00
Platební karty.
Snídaně není v ceně.
Daně v ceně.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Klimatizace
  • Transfery z letiště
  • Snídaně není zahrnuta
  • Parkování zdarma
  • Zdarma Wi-Fi
  • Restaurace


Politiky

  • Daně nejsou zahrnuty


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Capricho Beach House Located at La Barra de Santiago, , Barra de Santiago.
Capricho Beach House
El Salvador
Barra de Santiago San Salvador 00001 La Barra de Santiago
0% 1
13.6999455 -90.0285816
Capricho Beach House
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc