X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Canadiana Backpackers Inn

42 Widmer St., Toronto, Toronto, Kanada

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Pearson:
Tím, kyvadlovou dopravu na letiště: Take kyvadlová doprava na letiště do Hyatt Regency na krále sv The Canadiana je jeden blok severně od Hyatt Regency o krále na 42 Widmer Time Travel St: 50 m, Celková cena: 26,95 dolarů.

Městskou hromadnou dopravou: Obsah 192 autobus na letiště a vzít do terminálu "Kipling". Od Kipling se zelenou linku metra na východ do sv.Jiří (předávací stanice). Na svatého Jiří převodu (snadno) na žlutou linku Southbound na St.Andrew. Vystupte na St.Andrew a jděte na západ podél krále St Widmer na ulici a pak na sever Widmer St na # 42 (hostel). Čas jízdy: přibl. 1h, Celková cena: $ 3.00/adult, $ 2.00/senior, $ 0.75/child.

Taxíkem: Doba cesty: přibl. 20 m, Celková cena: Přibl. 60 dolarů.

Z autobusového nádraží:
Na nohy: Konec hlavní vchod na Bay Street a odbočit vpravo. Procházka na jih do zálivu sv Richmond ulici a odbočte vpravo. Pokračovat západ podél Richmondu až Widmer St odbočit vlevo na ulici Widmer (jsme # 42). Doba cesty: 20m.

Městskou hromadnou dopravou: Konec hlavní vchod a chodit polovina blok na jih do Dundas St & Bay St Vezměte # 6 autobusovou South (zeptejte se ovladač pro jízdenka) a vystupte na Queen St Pak tramvaj # 501 West a vystupte na John St jděte na jih k St John a přijmout první vpravo na Richmond St pak na další doleva na ulici Widmer Jsme # 42. Čas jízdy: 20 m, Celková cena: $ 3.00/adult, $ 2.00/senior, $ 0.75/child.

Taxíkem: Doba cesty: 10 m, Cena: cca. 12 dolarů.

Od Unie (Train) nádraží:
Pěšky: Exit Hlavní vchod do Union Station a jděte na sever do zálivu sv Adelaide St Postupujte Adelaide St Západ Widmer St odbočit vpravo a uvidíte nás (# 42). Doba cesty: 15 m.

Městskou hromadnou dopravou: Jeďte metrem na sever do svatého Ondřeje (jedna zastávka). Procházka západ podél krále St a odbočit vpravo na ulici Widmer (jsme # 42). Doba cesty: 15 m, Celková cena: $ 3.00/adult, $ 2.00/senior, $ 0.75/child.

Taxíkem: Doba cesty: přibl. 7 m, Celková cena: Přibl. 10 dolarů.

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, pokud máte jakékoliv dotazy!