X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do CabanaCopa Hostel

Travessa Guimarães Natal, 12, Copacabana, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


78%Hodnocení

  • 72%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 75%Zaměstnanci
  • 79%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 73%Zařízení

Přeloženo: Google CabanaCopa Hostel je velmi snadné najít - je to jen jeden blok od stanice metra Arcoverde. Velký koloniální dům se nachází v samém srdci pláže Copacabana, nejslavnější čtvrti v Rio de Janeiru.

Taxíkem se Arcoverde stanice metra:
Z letiště:
V závislosti na čase, musí žlutý taxi stojí mezi 30-40 realech. Speciální taxi (bílá, modrá nebo červená) by měla stát mezi 80 až 100 realech. Jednoduše zobrazit nebo řekne řidič jít do Arcoverde stanice metra, spolu s naší poštovní adresu budou vědět, kam jít. Také jsme schopni zajistit dopravu z letiště, pokud dáváte přednost!

Z autobusového terminálu:
Vezměte speciální taxi hned od autobusového nádraží. Platíte fixní poplatek na přepážce. To bude stát asi 20 real dostat do Copacabana. Jednoduše zobrazit nebo řekne řidič jít do Arcoverde stanice metra, spolu s naší poštovní adresu budou vědět, kam jít.


Autobusem na stanici metra Arcoverde:
Z letiště:
Levnější varianta je 'Real' autobus. Procházka z příletové hale, zahněte doprava kolem čekajících taxíků a dávat pozor na zastávky autobusu na letiště. Stojí to kolem 6 realech a řidič mluví anglicky. Jde to po hlavní silnici na pláži Copacabana - 'Avenida Atlantica ". Zeptejte se zastavit v hotelu Copacabana Palace. Pak můžete jít po ulici "Rodolfo Dantas" až do Cardeal Arco Verde stanice metra.

Z autobusového terminálu:
Take 'skutečný' autobus z před autobusového terminálu. Stojí 4 real a řidič mluví anglicky. Procházka kolem taxi kousek od nádraží a čekat na autobus na straně silnice naproti. Oni jezdí každých 15 minut a zastaví se na hlavní silnici od pláže (Avenida Atlantica). Zeptejte se zastavit v hotelu Copacabana Palace. Pak můžete jít po ulici "Rodolfo Dantas" až do Cardeal Arco Verde stanice metra.

Od stanice metra Arcoverde na Hostel CabanaCopa:
Jdi za stanicí a odbočit vpravo vedle čerpací stanice - uvidíte na ulici "Rua Guimaraes Natal". Projděte až uvidíte Chacrinha Park. Jsme na číslo domu 12 až parku ulici. Velký zelený a žlutý dům s bambusovou plotem. Je snadné vidět!