X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do CabanaCopa Hostel

Travessa Guimarães Natal, 12, Copacabana, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google CabanaCopa Hostel je velmi snadné najít - to je jen jeden blok od stanice metra Arcoverde. Velký koloniální dům se nachází v samém srdci pláže Copacabana, nejslavnější čtvrti Rio de Janeiro.

Taxíkem se Arcoverde stanice metra:
Z letiště:
V závislosti na době, by měl žlutý taxi stojí mezi 30-40 realech. Speciální taxi (bílá, modrá nebo červená), by měla stát mezi 80 až 100 realech. Jednoduše zobrazit nebo sdělit řidiči jet do stanice metra Arcoverde, spolu s naší ulice budou vědět, kam jít. Také jsme schopni zajistit dopravu na letiště, pokud dáváte přednost!

Z autobusového terminálu:
Vezměte speciální taxi přímo od autobusového nádraží. Platíte fixní poplatek na přepážce. To bude stát asi 20 realech se dostat do Copacabana. Jednoduše zobrazit nebo sdělit řidiči jet do stanice metra Arcoverde, spolu s naší ulice budou vědět, kam jít.


Autobusem do Arcoverde stanice metra:
Z letiště:
Levnější varianta je "reálné" bus. Procházka z příletové hale se přímo kolem čekajících taxíků a dávat pozor na zastávce autobusu na letiště. Stojí kolem 6 reais a řidiči hovoří anglicky. To vede po hlavní silnici na pláži Copacabana - "Avenida Atlantica". Zeptejte se zastavit na Copacabana Palace Hotel. Pak jdete po ulici, "Rodolfo DANTAS" do stanice metra Cardeal Arco Verde.

Z autobusového terminálu:
Vezměte si "skutečný" autobus z před autobusového terminálu. Stojí 4 realech a řidič mluví anglicky. Procházka kolem taxi přímo u vlakového nádraží a čekat na autobus na straně silnice naproti. Oni jezdí každých 15 minut a se zastaví na hlavní silnici na pláži (Avenida Atlantica). Zeptejte se zastavit na Copacabana Palace Hotel. Pak jdete po ulici, "Rodolfo DANTAS" do stanice metra Cardeal Arco Verde.

Ze stanice metra Arcoverde na CabanaCopa Hostel:
Jděte za stanicí a odbočit vpravo vedle čerpací stanice - uvidíte na ulici "Rua Guimaraes Natal". Projděte až uvidíte Chacrinha Park. Jsme na číslo domu 12 až parku ulici. Velký zelený a žlutý dům s bambusovým plotem. Je to snadné vidět!