X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Ca Mignon

Campo Santi Apostoli, Cannaregio 4535, Benátky, Itálie

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem
Marco Polo International Airport Benátek je 13 km od Benátek, Mezinárodní jedné Treviso, kde nízkonákladové lety půda (Ryan vzduch), je ve vzdálenosti 38 km. Od Treviso vzít NAVETTA Eurobus ATVO pro Venezia-Piazzale Roma. Z Benátek vzít NAVETTA Venezia Air Terminal ATVO nebo autobusem. 5 pro Venezia Piazzale Roma. Odtud se vydejte po řádek 1 parníčkem na Rialto, vystupte na Ca Doro. Na konci úzké calle, mít právo a pokračujte na hlavní ulici Strada Nuova Po 100 metrech přijedete na Campo Santi Apostoli, na levé straně budete mít možnost vidět náš znak. Ca'Mignon se nachází na Calle dei Preti, vedle kostela na ne. 4531.

Vlakem
Stazione Santa Lucia se nachází 800 metrů od Mignon. Pěšky, poté, co šel po schodech dolů na stanici, držte se doprava a vezměte Rio ter Lista di Spagna, pokračovat podél Strada Nuova do Campo Santi Apostoli, doleva, Penzion Ca'Mignon dává do Campo na číslo 4535. Je to chůze, která trvá 20/25 minut, které jsou dobře stojí za tu dobu, jak si projít nejmalebnější části Benátek, v okolí trzích a nespočet obchodů a typických bacari. Vezměte řádek 1 parníčkem v přední části stanice pro Rialto, vystupte na Ca Doro. Na konci úzké calle, mít právo a pokračujte na hlavní ulici Strada Nuova Po 100 metrech přijedete na Campo Santi Apostoli, na levé straně budete mít možnost vidět náš znak. Ca'Mignon se nachází na Calle dei Preti, vedle kostela na ne. 4531.