X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Budget Hostel

Josefská 7, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 63%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 73%Zaměstnanci
  • 72%Atmosféra
  • 56%Čistota
  • 68%Zařízení

Přeloženo: Google Josefská 7, Praha 1, 118 00
Tramvaj: zastávka Malostranské náměstí (tram 12,20,22) - 1 minuta chůze (ke Karlovu mostu)
Metro: stanice Malostranská (metro A) - 5 minut chůze


Od stanice metra Malostranská:
Můžete se sem dostat tramvají nebo pěšky.
Tramvaj: K dispozici je tramvajová zastávka přímo u stanice metra, tam můžete chytit tramvaj č.. 12, 20, 22 (na stejné straně silnice, kde je výstup z metra) a vystupte na první zastávce, Malostranské náměstí. Vezměte ulici na levé straně vedoucí ke Karlovu mostu (Mostecká ulice Udělejte první ulicí doleva:. Josefská.
Pěšky: Po posledním eskalátoru, se nalevo výjezdu ze stanice metra pak pěšky na pravé straně. Budete míjet Gloria Jeans kavárně, na křižovatce s semaforech stále rovně. Sledujte ulici (U Lužického semináře) po dobu cca tří minut, poté první ulicí vpravo (Mesenska). Pak se ulice Mostecká (Karlův most je za vámi). Vezměte první ulice vpravo (Josefská).

Z letiště:
Vezměte autobusem. 119 z letiště a vystupte na konečné stanici Dejvická. Tam se chytit metro A (zelená linka), které jezdí ve směru Depo Hostivař a vystupte na druhé zastávce, Malostranská. Jízdenka pro 32CZK pokryje celou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici na noviny / prodejnách tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na autobus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.

Z Hlavního vlakového nádraží (Praha - hl.n.):
Metrem C (červená čára) ve směru Háje a vystupte po jedné zastávce na Muzeum. Změna tam metro A (zelená linka) bude ve směru Dejvická, jít na tři zastávky a vystupte na Malostranské. Jízdenka pro 32CZK pokryje celou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici na noviny / prodejnách tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na autobus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.


Z autobusového nádraží Florenc Praha:
Metrem C (červená čára) ve směru Háje a po třech zastávkách vystupte na stanici Muzeum. Změna tam metro A (zelená linka) bude ve směru Dejvická, po tři zastávky vystoupit na tři zastávky (směr: Dejvická) a vystupte na Malostranské. Jízdenka pro 32CZK pokryje celou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici na noviny / prodejnách tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na autobus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.