X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Budget Hostel

Josefská 7, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Josefská 5, Praha 1, 118 00
Tramvaj: zastávka Malostranské náměstí (tramvaj 12,20,22) - 1 minuta chůze (směrem ke Karlovu mostu)
Metro: stanice Malostranská (metro A) - 5 minut chůze


Ze stanice Malostranská Metro:
Můžete se sem tramvají nebo pěšky.
Tramvaj: Tam je tramvajová zastávka přímo u stanice metra; tam chytit tramvaj č.. 12, 20, 22 (na stejné straně silnice, kde je výstup ze stanice metra) a vystupte na první zastávce, Malostranské náměstí. Vezměte ulice vlevo vede ke Karlovu mostu (Mostecká ulice Vezměte první ulice vlevo:. Josefská.
Pěšky: Po posledním eskalátoru, se nalevo výjezdu ze stanice metra a pak pěšky na pravé straně. Budete míjet Gloria Jeans kavárně; na křižovatce s semaforech pokračujte rovně. Sledujte ulici (U Lužického semináře) za cca tři minuty a pak první ulicí vpravo (Mesenska). Pak se ulice Mostecká (Karlův most je za vámi). Vezměte první ulice vpravo (Josefská).

Z letiště:
Autobusem. 119 z letiště a vystupte na konečné stanici Dejvická. Tam můžete chytit metro linka A (zelená linka) jde ve směru Depo Hostivař a vystupte na druhé zastávce, Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.

Z Hlavního vlakového nádraží (Praha - hl.n.):
Pojedete metrem C (červená čára) ve směru Háje a vystupte po jedné zastávce, na Muzeum. Změňte se na metro A (zelená linka) bude ve směru Dejvická; jít na tři zastávky a vystupte na Malostranskou. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.


Z autobusového nádraží Praha Florenc:
Pojedete metrem C (červená čára) ve směru Háje a po třech zastávkách, vystoupit na stanici Muzeum. Změňte se na metro A (zelená linka) bude ve směru Dejvická; po tři zastávky vystoupit na tři zastávky (směr: Dejvická) a vystupte na Malostranskou. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.
Pokud máte nějaké problémy volejte 00420 775 476 075