Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Budget Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 7.8
 • Zabezpečení 7.1
 • Umístění 9.4
 • Zaměstnanci 7.8
 • Atmosféra 7.1
 • Čistota 7.2
 • Zařízení 6.8

Umístění

Josefská 7

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Josefská 5, Praha 1, 118 00
Tramvaj: zastávka Malostranské náměstí (tramvaj 12,20,22) - 1 minuta chůze (směrem ke Karlovu mostu)
Metro: stanice Malostranská (metro A) - 5 minut chůze


Ze stanice Malostranská Metro:
Můžete se sem tramvají nebo pěšky.
Tramvaj: Tam je tramvajová zastávka přímo u stanice metra; tam chytit tramvaj č.. 12, 20, 22 (na stejné straně silnice, kde je výstup ze stanice metra) a vystupte na první zastávce, Malostranské náměstí. Vezměte ulice vlevo vede ke Karlovu mostu (Mostecká ulice Vezměte první ulice vlevo:. Josefská.
Pěšky: Po posledním eskalátoru, se nalevo výjezdu ze stanice metra a pak pěšky na pravé straně. Budete míjet Gloria Jeans kavárně; na křižovatce s semaforech pokračujte rovně. Sledujte ulici (U Lužického semináře) za cca tři minuty a pak první ulicí vpravo (Mesenska). Pak se ulice Mostecká (Karlův most je za vámi). Vezměte první ulice vpravo (Josefská).

Z letiště:
Autobusem. 119 z letiště a vystupte na konečné stanici Dejvická. Tam můžete chytit metro linka A (zelená linka) jde ve směru Depo Hostivař a vystupte na druhé zastávce, Malostranská. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.

Z Hlavního vlakového nádraží (Praha - hl.n.):
Pojedete metrem C (červená čára) ve směru Háje a vystupte po jedné zastávce, na Muzeum. Změňte se na metro A (zelená linka) bude ve směru Dejvická; jít na tři zastávky a vystupte na Malostranskou. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.


Z autobusového nádraží Praha Florenc:
Pojedete metrem C (červená čára) ve směru Háje a po třech zastávkách, vystoupit na stanici Muzeum. Změňte se na metro A (zelená linka) bude ve směru Dejvická; po tři zastávky vystoupit na tři zastávky (směr: Dejvická) a vystupte na Malostranskou. Jízdenka pro 32CZK bude zahrnovat celou svou cestu do hostelu. Vstupenky jsou k dispozici v prodejnách novin / tabáku nebo strojů. Nezapomeňte potvrdit jízdenku hned po vstupu na bus / metro / tramvaj. Po odchodu z metra, postupujte podle pokynů od stanice metra Malostranská jak je uvedeno výše.
Pokud máte nějaké problémy volejte 00420 775 476 075
 • Hodnota za peníze 7.8
 • Zabezpečení 7.1
 • Umístění 9.4
 • Zaměstnanci 7.8
 • Atmosféra 7.1
 • Čistota 7.2
 • Zařízení 6.8
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×