X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Budapest Budget Hostel

Ipar u. 15-21, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 79%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Návod k Budapest Budget Hostel:

GPS souřadnice:
N 47,47856
E 19,07133

Budapest Budget Hostel
Ipar u. 15-21
Budapešť
1095

Bez ohledu na formu veřejné dopravy použít v Budapešti, nezapomeňte si koupit si jízdenku předem (nemůžete koupit na desce) a punč je na vozidle.

Z letiště:
Autobusem 200E až do jeho konečného určení, Kőbánya-Kispest. Vezměte modrou linkou metra do "Corvin Negyed". Zde přestoupit na tramvaj 4 nebo 6, cestovních 2 zastávky a vystoupíte na "Mester utca". Jděte 'Mester utca "na ulici. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit na "ipar utca". Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte označení "Budapest Budget Hostel". Máme samostatný zvonek uprostřed velké hnědé dveře - stiskněte jej a počkejte, až jsme se otevřít dveře.

Od vlakového nádraží 'Keleti':
Autobusem 5, 7, 173, 7E, 173E a vystupte na "Blaha Lujza tér." Odtud se tramvají 4 nebo 6 a vystoupíte na "Mester utca". Jděte 'Mester utca "na ulici. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit na "ipar utca". Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte označení "Budapest Budget Hostel". Máme samostatný zvonek uprostřed velké hnědé dveře - stiskněte jej a počkejte, až jsme se otevřít dveře :)

Od vlakového nádraží 'Nyugati':
Vezměte tramvají 4 nebo 6 a vystoupíte na "Mester utca". Jděte 'Mester utca "na ulici. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit na "ipar utca". Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte označení "Budapest Budget Hostel". Máme samostatný zvonek uprostřed velké hnědé dveře - stiskněte jej a počkejte, až jsme se otevřít dveře :)