X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Budapest Budget Hostel

Ipar u. 15-21, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Návod k Budapest Budget Hostel:

GPS souřadnice:
N 47,47856
E 19,07133

Budapest Budget Hostel
Ipar u. 15-21
Budapešť
1095

Bez ohledu na formu veřejné dopravy můžete použít v Budapešti, prosím, nezapomeňte si koupit lístek předem (nelze koupit na desce) a punč na vozidlo.

Z letiště:
Autobusem 200E až do jeho konečného určení, Kőbnya-Kispest. Vezměte modrou linkou metra do Corvin Negyed. Změnit na tramvaj 4 nebo 6, cestování 2 zastávky a vystoupíte na Mesterem utca. Jděte podél ulice Mester utca. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit ipar utca. Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte znamení Budapest Budget Hostel. Máme samostatný zvonek uprostřed velké hnědé dveře stiskněte jej a počkejte, dokud jsme se otevřít dveře.

Od vlakového nádraží Keleti:
Autobusem 5, 7, 173, 7E, 173E a vystupte na Blaha Lujza tr. Odtud se tramvají 4 nebo 6 a vystupte na Mester utca. Jděte podél ulice Mester utca. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit ipar utca. Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte znamení Budapest Budget Hostel. Máme samostatný zvonek uprostřed tisku to velký hnědý dveří a počkejte, až jsme se otevřít dveře :)

Od vlakového nádraží Nyugati:
Vezměte tramvají 4 nebo 6 a vystupte na Mester utca. Jděte podél ulice Mester utca. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit ipar utca. Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte znamení Budapest Budget Hostel. Máme samostatný zvonek uprostřed tisku to velký hnědý dveří a počkejte, až jsme se otevřít dveře :)