X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Budapest Budget Hostel

Ipar u. 15-21, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Návod k Budapest Budget Hostel:

GPS souřadnice:
N 47,47856
E 19,07133

Budapest Budget Hostel
Ipar u. 15-21
Budapešť
1095

Bez ohledu na formu veřejné dopravy můžete použít v Budapešti, prosím, nezapomeňte si koupit lístek předem (nelze koupit na desce) a punč na vozidlo.

Z letiště:
Autobusem 200E až do jeho konečného určení, Kőbnya-Kispest. Vezměte modrou linkou metra do Corvin Negyed. Změnit na tramvaj 4 nebo 6, cestování 2 zastávky a vystoupíte na Mesterem utca. Jděte podél ulice Mester utca. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit ipar utca. Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte znamení Budapest Budget Hostel. Máme samostatný zvonek uprostřed velké hnědé dveře stiskněte jej a počkejte, dokud jsme se otevřít dveře.

Od vlakového nádraží Keleti:
Autobusem 5, 7, 173, 7E, 173E a vystupte na Blaha Lujza tr. Odtud se tramvají 4 nebo 6 a vystupte na Mester utca. Jděte podél ulice Mester utca. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit ipar utca. Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte znamení Budapest Budget Hostel. Máme samostatný zvonek uprostřed tisku to velký hnědý dveří a počkejte, až jsme se otevřít dveře :)

Od vlakového nádraží Nyugati:
Vezměte tramvají 4 nebo 6 a vystupte na Mester utca. Jděte podél ulice Mester utca. Po 5 minut chůze na pravé straně budete narazit ipar utca. Obraťte se na této ulici a na levé straně brzy uvidíte znamení Budapest Budget Hostel. Máme samostatný zvonek uprostřed tisku to velký hnědý dveří a počkejte, až jsme se otevřít dveře :)