X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Brussels Hello Hostel

Rue de l'Armistice 1, Brusel, Belgie

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 72%Umístění
  • 82%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 82%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Vezměte prosím na vědomí, že metro zastaví na 0010 (deset minut po půlnoci).

Z bruselského mezinárodního letiště Zaventem ():
Vlakem jít do Bruselu z přízemí a vystupte na Gare du Midi (Brussel-Zuid). Odtud se řádek 2 na metro ve směru Simonis (Leopold II). Vystupte na Simonis a mít výstup pro Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé továrny Godiva, pokud jste stál před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně Rue de lArmistice 1.

Z letiště Charleroi:
Dejte si pozor! Letiště Charleroi není nedaleko Bruselu, jeho pohon hodin pryč.
Jeďte autobusem z letiště do Brusel Midi (Brussel-Zuid) vlakového nádraží. Cesta trvá přibližně jednu hodinu a stojí 13. Odtud se řádek 2 na metro ve směru Simonis (Leopold II). Vystupte na Simonis a mít výstup pro Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé továrny Godiva, pokud jste stál před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně Rue de lArmistice 1.

Od nádraží Gare du Midi (Brussel-Zuid) železniční stanice:
Vezměte Linka 2 nebo 6 na metro ve směru Simonis (Leopold II). Vystupte na Simonis a mít výstup pro Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé továrny Godiva, pokud jste stál před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně Rue de lArmistice 1.

Z Hlavního nádraží:
Metrem 1 ve směru Gare de LOuest / Weststation. Vystupte na stanici Beekant. Odtud se vydejte řádek 2 až Simonis (Leopold II). Jeďte výjezdem na Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé továrny Godiva, pokud jste stál před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně Rue de lArmistice 1.

Byl jen asi 100 metrů od stanice Simonis.