X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Brussels Hello Hostel

Rue de l'Armistice 1, Brusel, Belgie

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 71%Umístění
  • 81%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 79%Čistota
  • 79%Zařízení

Přeloženo: Google Vezměte prosím na vědomí, že metro zastaví na 0010 (deset minut po půlnoci).

Od bruselského mezinárodního letiště (Zaventem):
Vlakem jít do Bruselu z dolů a vystupte na Gare du Midi (Brusel-Jih). Odtud se linka 2 na metro ve směru Simonis. Vystupte na Simonis a výjezd na Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé Godiva závodu; pokud stojíte před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně v Rue de l'příměří 1.

Z letiště Charleroi:
Dejte si pozor! Letiště Charleroi není nedaleko Bruselu; jeho pohon hodin pryč.
Vezměte kyvadlový autobus z letiště do Brussels Midi (Brussel-Zuid), vlakové nádraží. Cesta trvá přibližně jednu hodinu a stojí 13. Odtud se linka 2 na metro ve směru Simonis. Vystupte na Simonis a výjezd na Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé Godiva závodu; pokud jste stál před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně na Rue de lArmistice 1.

Od nádraží Gare du Midi (Brussel-Zuid) železniční stanice:
Vezměte Linka 2 nebo 6 na metro ve směru Simonis. Vystupte na Simonis a výjezd na Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé Godiva závodu; pokud jste stál před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně na Rue de lArmistice 1.

Z Hlavního nádraží:
Vezměte metra Linka 1 ve směru Gare de LOuest / Weststation. Vystupte na stanici Beekant. Odtud se vydejte Linka 2, chcete Simonis. Jeďte výjezdem na Avenue de Jette. Podívejte se na velké, bílé Godiva závodu; pokud jste stál před ním, s výhledem na továrnu, hostel je 20 m na pravé straně na Rue de lArmistice 1.

Byl jen asi 100m od Simonis stanice.