X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Brussels 2GO4 Quality Hostel

Emile Jacqmainlaan 99, Brusel, Belgie

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 83%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Brussels Central železniční stanice:
Jeďte metrem: (Line 1A, směr "Koning Boudewijn"): jedna zastávka od hlavního nádraží Brouckère náměstí (Place Brouckère), pak metrem exit 'Avenue Anspach "(označeno zeleně), na výstupu: chůze vpravo a přes náměstí Brouckère (opravdu čtvercový už) a jděte rovně do velké třídy "Boulevard Emile Jacqmain" (= vlevo avenue z 2 velkých "V'- cest, které končí na Brouckère náměstí), kolem 2 semafory , hostel je v počtu 99 na pravé straně!

Brusel Severní železniční stanice:
snadno pěšky:
Vezměte hlavní přední výstup pěšky vždy rovně přes délce vlakového nádraží, jděte po schodech dolů do Avenue Albert II (kde vysoké kancelářské budovy jsou) a následné 400m tento velký avenue doleva (po zelené Parc cesta), pokračujte rovně, až se dostanete na velký kruhový objezd na velké botanickou třídě, přes semafory a jděte rovně, do "Emile Jacqmain bulváru", hostel je na nr. 99 (na levé straně, + - 200 meter do Boulevard Emile Jacqmain)

Brussels South vlakové nádraží (Midi):
Tramvají: Přejděte na Metrostation, přijmout tramvají směr Nord (sever), výjezd tramvají na zastávce "Brouckère náměstí '(místo Brouckère), opuštění Metrostation na označení" Jacqmain (neberte metro, ale TRAM!) avenue "- neberte dlouhý horizontální automatické chodítko (= směr metro) -, chodit do Jacqmain třídě (na cestu na levé straně velké Coca Cola neony, a s bílými pouliční osvětlení v noci), procházka podél pravé boční, projít 2 semafory, až se dostanete na ubytovně, nr 99.

Autem:
Z dálnice kruhu arround Bruselu, postupujte vždy "centrum města", hostel se nachází v samém srdci centra města Bruselu, podél hlavních bulvárů: s 'La Bourse "(Avenue Anspachem) - Místo" Brouckère "a na" Boulevard Emile Jacqmain ', kde je hostel (na levé straně velké firmy Coca-Cola neony), kolem 2 semafory, hostel (modrý neon) se nachází na pravé straně, nr. 99.


Z letiště Brussels South Charleroi-(pro Ryanair, Wizzair osob):
45 minut přímá kyvadlová doprava autobusem mezi letištěm a Brussels South ("Midi"), vlakové nádraží (nejlepší volba!). POZOR: při návratu na letiště: ujistěte se, že vzít shuttle bus nejméně 2 hodiny před časem letu!

Z národního letiště ("Brusel letiště"):
Jeďte vlakem na letiště pro 10 minut vlakem do stanice Bruxelles-Nord.

Od Eurolines autobusové společnosti:
Ticketoffice + odlety / přílety: pod schody předního vchodu do vlakového nádraží Bruxelles-Nord

Od evropské čtvrti (15 min od hostelu metrem):
Jeďte metrem na náměstí Brouckère (viz popis v Bruselu hlavního vlakového nádraží), linky 1, směr Hermann Debroux, 5 zastávek až do stanice metra Schuman.