X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Bradbury Jockey Club Youth Hostel

66, Tai Mei Tuk Road, Tai Po, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


63%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 40%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Hong Kong International Airport
Autobusem E41 a vystupte na Po Heung Bridge Tai Po. Změna na autobus 75K (sběrnice 275R na Sun & státní svátek a vystupte na Lung Mei) nebo zelené minibus 20C na Tai Mei Tuk autobusového nádraží. Procházka podél Tai Mei Tuk silnici asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.kmb.hk/en pro autobusovou linku a poplatků, a www.td.gov.hk pro zelené podrobnosti minibus.

Kolejnice
Z Lo Wu nebo Lok Ma Chau trvat řadu East železnici do Tai Po trh a výstupu na A3. Autobusem 75K (bus 275R na Sun & státní svátek, a vystupte na Lung Mei) nebo zelené minibus 20C na Tai Mei Tuk autobusového nádraží. Procházka podél Tai Mei Tuk silnici asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.mtr.com.hk podrobnosti vlak, www.kmb.hk/en pro autobusovou linku a poplatků, a www.td.gov.hk pro zelené podrobnosti minibus.

Metro
Vezměte MTR Tai nádraží Po trhu a výstupu na A3. Autobusem 75K (bus 275R na Sun & státní svátek, a vystupte na Lung Mei) nebo zelené minibus 20C na Tai Mei Tuk autobusového nádraží. Procházka podél Tai Mei Tuk silnici asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.mtr.com.hk pro metro detaily, www.kmb.hk/en pro autobusovou linku a poplatků, a www.td.gov.hk pro zelené podrobnosti minibus.

Autobus
Autobusem 75K (bus 275R na Sun & státní svátek, a vystupte na Lung Mei) nebo zelené minibus 20C na Tai Mei Tuk autobusového nádraží. Procházka podél Tai Mei Tuk silnici asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.kmb.hk/en pro plán autobusového nádraží a detaily, a www.td.gov.hk pro zelené podrobnosti minibus.

Parkoviště
Metr parkování u hostelu.