X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Bradbury Jockey Club Youth Hostel

66, Tai Mei Tuk Road, Tai Po, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


71%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 53%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Hong Kong International Airport
Jeďte autobusem E41 a vystupte na Po Heung Bridge Tai Po. Přestoupit na autobus 75K (autobus 275R na Sun & svátek a vystoupíte na Lung Mei) nebo zelená minibus 20C až Tai Mei Tuk autobusového nádraží. Procházka podél silnice Tuk Mei Tai asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.kmb.hk / EN autobusové trasy a poplatku a www.td.gov.hk pro zelené minibus podrobnosti.

Zábradlí
Z Lo Wu Lok Ma Chau nebo vzít East trati na Tai Po trh a výstupu na A3. Autobusem 75K (autobus 275R na Sun & svátek a vystoupíte na Lung Mei), nebo zelený mikrobus 20C až Tai autobusové Tuk Mei konci. Procházka podél silnice Tuk Mei Tai asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.mtr.com.hk za vlakové detaily, www.kmb.hk / en pro autobusové trasy a poplatku, a www.td.gov.hk pro zelené minibus podrobnosti.

Metro
Vezměte MTR stanice pro Tai Po trh a výstupu na A3. Autobusem 75K (autobus 275R na Sun & svátek a vystoupíte na Lung Mei), nebo zelený mikrobus 20C až Tai autobusové Tuk Mei konci. Procházka podél silnice Tuk Mei Tai asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.mtr.com.hk metra detaily, www.kmb.hk / en pro autobusové trasy a poplatku, a www.td.gov.hk pro zelené minibus podrobnosti.

Autobus
Autobusem 75K (autobus 275R na Sun & svátek a vystoupíte na Lung Mei), nebo zelený mikrobus 20C až Tai autobusové Tuk Mei konci. Procházka podél silnice Tuk Mei Tai asi 10 minut do hostelu.

Podívejte se na www.kmb.hk / EN jízdním řádu a detaily, a www.td.gov.hk pro zelené minibus podrobnosti.

Parkoviště
Metr parkování u hostelu.