Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Bong House

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.5
 • Zabezpečení 10.0
 • Umístění 9.3
 • Zaměstnanci 8.8
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 7.8
 • Zařízení 7.8

Umístění

1st floor, 117-2, Myeungryun-3ga, Myeungryun-Dong, Jongro-Gu

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
VAROVÁNÍ: Tyto pokyny jsou dlouhé, ale detaily se dostanete zde.


Od stanice metra - Hyehwa stanice linky 4, sjeďte č.4

1. Začít u Hyehwa metra Exit č. 4. Měli byste vidět Baskin Robbins.

2. Když vidíte Baskin Robbinse, Odbočit doleva. Take tento zpevněné cestě plné obchodů. Jděte rovně asi 200 metrů (na cestě, měli byste vidět: Starbucks, Tous Les Jours (pekárny), ETUDE Kosmetika, kino, Misha Kadeřnictví, a tak dále). Jděte na konec, kde uvidíte CU (24/7 Večerka). Podívejte se na pravé straně přes větší ulici s přechod pro chodce, tam je Dunkin 'Donuts. Kříž této ulici a pokračovat chodit do této ulici mezi Dunkin 'Donuts a mobil obchodě!
3. Budete muset chodit další 230 m (250 schodů) na cestě budete procházet zábavní pasáž. Na 230 m označte uvidíte boční ulice s Ediya espresso s velkým modrým nápisem. Turn tady vlevo, pěšky směrem k CU (24/7 výhodného obchodu). Poté, co před UK Mart nadále dívat rovně (mírně vlevo) uvidíte náš znak "Bong Dům" Je to bílé kruhové znamení. Vítám vás udělal to, vstoupit přes hlavní dveře a hlavu nahoru do kanceláře.Z autobusové zastávky Letiště (6011, vystupte Sungkyunkwan daehakgyo ipgu autobusová zastávka)

1. Na letišti: Jdi pouze turistické informace (v blízkosti výjezdu 12), v hale, sbírat své mapy a další informace pro Soulu a Koreji. Vedle informací stolu je kancelář jízdenka. Kupte si lístek na: Sungkyunkwan (univerzity), autobusové zastávky. Bude to cca. 10,000 Won. (To je také druhý poslední zastávkou na této trase). Pak Autobusová zastávka je 5B nebo 12A, podívejte se na 6011. Vložte vaše zavazadla pod autobus, a nechal řidič vědět, chcete jít do Hyehwa - Sungkyunkwan (univerzita). Cesta trvá 1hod na 1 hod 20 min. tak relaxovat a vychutnat si výhled. Autobus bude buď zobrazit umístění zastávek na obrazovce nebo číst nahlas v angličtině, takže můžete vidět, kde jste na mapách.2. Zatímco na autobus, zastávka musíte se dostat ven v se nachází na hlavní silnici. Na pravé straně, budete nejprve vidět CU Mart (24/7 Večerka), pak budete okamžitě cross semafory, pak autobus zastaví 30 metrů dolů po silnici před tomto obchodě: 7. Haeven Coffee Shop. Sbírejte si kufry a jít zpět 30 m ve směru jste přišli.


3. Postavte se před CU Mart. Na druhé straně této vedlejší silnici, je Dunkin 'koblihy a Mobilní telefon obchod. Přes hlavní silnici a pokračovat až na menší ulici podél Dunkin 'Donuts. Držte se na levé straně, minete herna s automaty, pokračovat a pak odbočit vlevo na: Ediya espresso (Huge Modrý obchod znamení). Procházka k CU Mar, jednou v přední části CU Mart nadále dívat rovně (mírně vlevo) uvidíte náš znak Bong dům je bílý kruhový znak. Vítám vás udělal to, vstoupit přes hlavní dveře a hlavu nahoru do kanceláře.
 • Hodnota za peníze 8.5
 • Zabezpečení 10.0
 • Umístění 9.3
 • Zaměstnanci 8.8
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 7.8
 • Zařízení 7.8
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×