X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Blue Monkey Beach Cottages

Wasini, Wasini Island, Keňa

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Pobřežní dálnice (14) spojující Dar-es-Salaam, Tanga, Ukunda, a Mombasa prochází blízko.

Autem: pocházející z jihu cca. 10km po hraničním přechodu, nebo pocházející ze severu krátce po městě Ramisi, mít D543 do Shimoni. Po 15 km se dostanete na městečko Shimoni na konci Shimoni poloostrova. Odbočit vpravo na T-křižovatce a najdete molo včetně hlídaném parkovišti u vaší levé straně. Tam, bude váš hostitel přivítá a budete přecházet na Wasini Island (10 min).

Autobusem: jakékoliv pozemní autobusem cestuje na dálnici A 14 v obou směrech bude kapku tě na Shimoni křižovatce na vyžádání. Odtud Matatus nebo Pikipikis (malé motorce taxi), se pravidelně tam a zpět na D543 na Shimoni, malé osady na konci Shimoni poloostrova (cca. 15 km). Tam, váš hostitel vás vyzvedne lodí přejít na Wasini Island (10 min).

Tím Matatu od Mombasy: kříž Likoni Ferry Mombasy o dojdete na stanici Likoni Matatu. Tam, jen požádat o Matatu do Shimoni. To bude stát jen cca. KSH 250, ale doba jízdy cca. 3 hodiny. Od Diani Beach nebo Ukunda, zachytit Shimoni Matatu na zastávce Matatu blízké Ukunda Post Office (cca. KSH 200 a 2 h doba jízdy). V Shimoni, budete vyzvednout svého hostitele přejít na Wasini Island.

Vzdálenost do okolních měst (v km): Mombasa (74), Ukunda / Diani Beach (43), Shimoni (2), Lunga Lunga - Border Tanzanie (10), Tanga - Tanzanie (55)


Prosím, informujte nás o předpokládané době svého příjezdu do Shimoni, takže jsme schopni zajistit loď pro vás v předstihu. Telefon den příjezdu bude vysoce ocenil, aby k tomuto 10 min jízdy lodí.