X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Blarney Golf Resort

Tower, Blarney, Cork, Irsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Cestování By Road:
Řidičem nebo samostatně řídit auta mohou být uspořádány do hotelu. Prosím, kontaktujte Resort rezervace

Z Dublinu:
Poté, co vzal M8 Fermoy tím projít M8 splyne N8. Pokračovat na této silnici a na Dunkettle Interchange kruhovém objezdu 3. výjezd, pak sloučit do N8 (značené Cork) Zadání Cork. Na kruhovém objezdu první výjezd na N8 (přihlásit zveřejněné Cork). Pokračovat po dobu přibližně dvou kilometrů a přijmout objezd u Tivoli nadjezd. Postupujte podle značek na Limerick přes Blackpoolu a na N20. Na Clogheenmilcon pobočce Interchange doleva, pak na kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem 2nd na R617 (přihlásit zveřejněné Blarney) Pokračujte dopředu na R617 a pak přes Blarney Zadání věž. Odbočit vpravo do kopce po dobu dvou kilometrů a jsme na pravé straně.

Z Galway / Limerick:
Použití N20 Limerick Road Pokračujte vpřed přes Charleville, Buttevant, Newtwopothouse a Mallow. Pokračujte dopředu na N20 vstupujícího Rathduff. Na pobočce Interchange Clogheenmilcon doleva, pak na kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem 2nd na R617 (značené Blarney). Pokračujte dopředu na R617 a pak přes Blarney Zadání věž. Odbočit vpravo do kopce po dobu dvou kilometrů a jsme na pravé straně.

Cestování Vlakem:
Můžete dosáhnout Cork City ze všech hlavních měst a měst. Hlavní vlakové nádraží v Cork City je Kent Station. Jsme asi 20 minut jízdy autem od stanice.

Navštivte www.irishrail.ie pro časy a ceny jízdného.

Cestování letadlem:
Cork Mezinárodní letiště je 20 minut jízdy taxíkem od obce. Shannon letiště může být dosaženo za méně než 2 hodiny. Opatření mohou být také přistát vrtulníky na Blarney Golf Resort.

Pro uživatele Sat navigaci N51 56 '13,3 "a W8 37' 44,1" jako svůj cíl koordináty.

Navštivte www.corkairport.com nebo www.shannonairport.com
pro více informací.