X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Birmingham Central Backpackers

58 Milk Street, Digbeth, Birmingham, Anglie

mapa a cestovní pokyny


78%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 76%Zabezpečení
  • 76%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 74%Čistota
  • 74%Zařízení

Přeloženo: Google Naše adresa je 58 Coventry Street, Digbeth, Birmingham B5 5NH. Jsme na rohu Coventry Street a Milk ulici nedaleko Digbeth High Street, jen pět minut chůze od nákupního centra Bull Ring.

Od Digbeth autobusového nádraží. Vydejte se hlavní dveře autobusového nádraží do Bucks hvězda. Otočte se vpravo a hlavou dolů Digbeth High Street. Poté, co jste překročili první přechod pro chodce u RK ulici, přes přechod pro chodce na hlavní třídě. Uvidíte metro, je na opačné straně vozovky. Dostanete se na roh ulice mléka a High Street. Pub Big Bulls Head je na rohu. Hlavou dolů Milk Street a vzít první vlevo, jsme na rohu.

Z nádraží New Street: Procházka z vlakového nádraží v přízemí. Přejít přes ulici směrem k lékárně Boots. Odbočte vlevo a pěšky tunelem. Když se dostanete na druhou stranu, uvidíte Street Station Moor přes ulici a mohutná budova se stříbrnými reflektory na to na pravé straně. To je budova Selfridges. Sledujte budovy Selfridges kolem udržet jej na pravé straně. Když se dostanete za rohem uvidíte velký kostel a semafor. Odbočit vlevo na ulici, to je Digbeth High Street. Projděte si čtyři ulice a odbočit vlevo na Milk ulici. Jsme jeden silnici z kopce dolů po levé straně na rohu Coventry a Milk Street.

Od vlakového nádraží Moor Street: Procházka z Moor Street vlakového nádraží a stanice na levé straně. Jděte rovně k Moor Street parkovišti. Jděte přímo na parkovišti podél ulice směrem velký kostel se stříbrem disked budova na pravé straně. Take vlevo na Digbeth High Street a chodit po čtyřech ulicích. Mít právo na ulici kolem Sandwich Shop metra a kde bílé a černé znamení ukazuje na Birmingham Central Backpackers na Milk ulici (Pub Big Bulls Head a Jižní Birmingham College bude na rohu). Projděte si jednu ulici Coventry Ulice, kde najdete fialové a modré budovy. To je Birmingham Central Backpackers!

Z letiště můžete jet vlakem, který je asi 15 minut jízdy od vlakového nádraží New Street. Pak už jen postupujte podle návodu výše. Můžete také jet autobusem 900 z letiště do Digbeth autobusového nádraží (National Express) v centru města. Vystoupíte na zastávce Digbeth Coach Station. Přejet hlavní silnici směrem k restauraci metra. Doleva na Milk ulici, je to ulice mezi hospodě Big Bulls Head a na jihu Birmingham College. My se nachází jednu ulici dolů na levé straně.

Z Mega autobusu: Jděte ulicí pryč od Bannatynes ​​na vysoké bílé bytového komplexu s názvem Masshouse. Na semaforu odbočte vpravo. To je Moor Street Queensway. Jděte do budovy se stříbrnými disky na vnější straně a Moor Street železniční stanice a odbočit vlevo na něj. Pak přes silnici a jděte vpravo do ulice zvané Moor Street Queensway a jděte směrem k velké církve. Na Digbeth High Street se doleva. Projděte 4 ulice až Milk Street (Pub Big Bulls Head a South Birmingham College bude na křižovatce). Jděte vlevo na Milk ulici a chodit jednou ulicí dolů k Coventry Street. Jsme modré a fialové budovy na Coventry Street a Milk ulici!

NEC: NEC je přístupný k nám z autobusem, nebo vlakem. Obě autobusové nádraží a autobus pro NEC je pár minut chůze od hostelu. Nemůžete porazit to pro pohodlí! V opačném případě se můžete projít na nádraží New Street za 7 minut a vlakem.