X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Bike Kaohsiung Hostel

No.128, Lixin Rd., Zuoying Dist., Kaohsiung City 8, Kaohsiung, Taiwan

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Silný doporučuje používat MRT (metro / metro) a Bike Hostel Kaohsiung:

* Pokud opravdu potřebujete libovolném směru pomoc, neváhejte zavolat na +886 (0) 960098031

-Z Kaoshiung hlavní STK

Terminál autobusové nádraží je v Kaohsiung hlavní nádraží, kde je připojení na stanici MRT 'Kaohsiung Arény je cca 7 min.

Po příjezdu na nádraží v Kaohsiung, nevadí, že tam jsou dvě strany stanice. Prosím, jděte na přední straně stanice. Po schodech do přízemí a chodit ven ze stanice. Přímo z nádraží, měli byste vidět vchod do metra MRT stanice.

-Z vysokorychlostní železniční stanice Zuoying
Z příletové hale Zuoying Station, prosím, sjeďte na exitu 1 dosáhnout úroveň vozovky. To trvá jen 5 minut a NT 20 dolarů.

-Z Kaohshiung letiště
Směrem na staion MRT a vzít červené linky na Kaohsiung arény stanice


Když přijedete Kaohsiung MRT, vezměte červenou čáru do stanice "Kaohsiung arény" a přijďte se na výstupu 4 a pak odbočte vpravo ihned Lisin Rd. Po rozcestí silnice Fumin a najdete nás na No.128 Lisin Rd. asi po 50m.

To trvá jen 3 minuty od Exitu 4 stanice MRT sem,

Jsme co by kamenem dohodil od Kaohsiung aréně (mnoho pop-music koncert se koná zde), 3 min chůze na metro, a velmi blízko k Dragon Tiger věž, stejně jako největší místní noční trh (Rueifong Night Market). Vysoká Rychlost Vlakové nádraží (vlakové nádraží, stejně) je jen 2 stanice metrem!

Jsme také obklopen Bakery & Cafe Shop, Starbucks, italská restaurace, McDonald, Burger King, místní občerstvení a 7-11 samozřejmě. Všechny z nich jsou v 1-3 minuty chůze.