X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Best Island Hostel

Cankurtaran Mah.Kutlugun Sok.no 5 Sultanahmet Ista, Istanbul, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 79%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Nejběžnější a levný způsob, jak je vzít Metro na "Aksaray" zastávka, která je poslední zastávka. Nechte stanici metra a předat výstup na tramvajové zastávky Aksaray () je tam připojení vám. Vezměte Tramway a vystupte na Sultanahmet zastavit a sledovat linii dolů do St Sophia (Červená mešita), absolvování několika restaurací a informační kancelář na pravé straně. Přes ulici na křižovatce a semafory a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita na pravé straně. Vezměte první vlevo na taxi zastávky a sledovat celou cestu dolů a odbočte doprava na konec ulice. Budeme na vás čeká 200 metrů dolů na silnici na pravé straně ulice.

Případně, od posledního zastávky metra (Aksaray) si můžete vzít taxi a požádat řidiče, aby vás na Sultanahmet Four Seasons Hotel (pouze 5-hvězdičkový hotel v okolí). Jsme 200 metrů dolů na ulici na pravé straně.

Můžete také jet autobusem z letiště. Když přijedete na letiště, zeptejte se u informačního pultu pro autobusové zastávky Havas a vzít autobus na náměstí Taksim, a tam si můžete vzít taxi a požádat řidiče, aby vás na Sultanahmet Four Seasons Hotel (pouze 5-hvězdičkový hotel kolem). Jsme 200 metrů dolů na ulici na pravé straně.