X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Berlin Youth Hostel International

Kluckstrasse 3, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 82%Zaměstnanci
  • 76%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Z letiště Tegel se autobusem 109 do zastávky Uhlandstraße a měnit současně autobusové zastávce na autobus M29 vás zaveze přímo do našeho hostelu u Gedenkstaette. Náš Hostel je vyhlášena v autobuse.

Z letiště Schönefeld se na Airpost Schuttle vlak do zoologické zahrady (Zoolgischer Garten), 5 minut pěšky na Kurfuerstendamm a chytit autobus M29, která vás přímo do našeho hostelu.

Vlakem:
Po příjezdu na Berlin Hauptbahnhof (hlavní nádraží) opustit budovu. Autobusem M85, směr S-Lichterfelde Sd, až Potsdamer Brcke. Odtud autobusem M29 směr Roseneck nebo Wittenbergplatz. Cestování do "Gedenkstaette Deutscher Widerstandu". Hostel je vyhlášena v autobuse v angličtině a němčině. Postupujte podle našeho hostelu znamení a přes kanál. Nyní stojíte v přední části našeho hostelu s 3 prapory. Jste Domů znovu!

Autobusy jsou v provozu nejméně každých 10 minut mezi 06:00 a 24:00 hod. Od 00:00 - 06:00 každých 30 minut.

Autem:
Ze směru Hamburk / Rostock
A24> směr Berlín přes Havelland dálniční křižovatky na Berliner Ring A10> směr Berlín / Prenzlau do dálniční křižovatky Oranienburg, poté na A111> směrem Berlin-Zentrum do dálniční křižovatky Charlottenburg, pak na A100> směr Wilmersdorf / Tempelhof, dokud Innsbrucker Platz exit , a na Hauptstrasse, kde odbočíte vlevo ve směru Schneberg / Tiergarten a jít rovně Potsdamer Strasse až Ltzowstrasse, kde odbočíte vlevo.

Ze směru Mnichov / Norimberk / Halle / Leipzig
A9> směr Berlin až do Postupimské dálniční křižovatku, pak na Berliner Ring A10> směr Berlin až Nuthetal dálniční křižovatku, pak na A115> směr Berlin-Zehlendorf/-Zentrum do televizní věž dálniční křižovatky, kde zadáte A100> směr Wilmersdorf / Sch neberg do Innsbrucker Platz výstupu, zde odbočit doleva na hlavní silnici> směr Schneberg / Tiergarten a pokračovat rovně po Potsdamer Strasse, dokud Ltzowstrasse kde odbočíte vlevo, a pak budete mít první vpravo do Kluckstrasse a pokračovat až do mládežnická ubytovna.