X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Berlin Youth Hostel International

Kluckstrasse 3, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 79%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Z letiště Tegel se autobusem 109 do zastávky Uhlandstraße a měnit současně autobusové zastávce na autobus M29 vás zaveze přímo do našeho hostelu u Gedenkstaette. Náš Hostel je vyhlášena v autobuse.

Z letiště Schönefeld se na Airpost Schuttle vlak do zoologické zahrady (Zoolgischer Garten), 5 minut pěšky na Kurfuerstendamm a chytit autobus M29, která vás přímo do našeho hostelu.

Vlakem:
Po příjezdu na Berlin Hauptbahnhof (hlavní nádraží) opustit budovu. Autobusem M85, směr S-Lichterfelde Sd, až Potsdamer Brcke. Odtud autobusem M29 směr Roseneck nebo Wittenbergplatz. Cestování do "Gedenkstaette Deutscher Widerstandu". Hostel je vyhlášena v autobuse v angličtině a němčině. Postupujte podle našeho hostelu znamení a přes kanál. Nyní stojíte v přední části našeho hostelu s 3 prapory. Jste Domů znovu!

Autobusy jsou v provozu nejméně každých 10 minut mezi 06:00 a 24:00 hod. Od 00:00 - 06:00 každých 30 minut.

Autem:
Ze směru Hamburk / Rostock
A24> směr Berlín přes Havelland dálniční křižovatky na Berliner Ring A10> směr Berlín / Prenzlau do dálniční křižovatky Oranienburg, poté na A111> směrem Berlin-Zentrum do dálniční křižovatky Charlottenburg, pak na A100> směr Wilmersdorf / Tempelhof, dokud Innsbrucker Platz exit , a na Hauptstrasse, kde odbočíte vlevo ve směru Schneberg / Tiergarten a jít rovně Potsdamer Strasse až Ltzowstrasse, kde odbočíte vlevo.

Ze směru Mnichov / Norimberk / Halle / Leipzig
A9> směr Berlin až do Postupimské dálniční křižovatku, pak na Berliner Ring A10> směr Berlin až Nuthetal dálniční křižovatku, pak na A115> směr Berlin-Zehlendorf/-Zentrum do televizní věž dálniční křižovatky, kde zadáte A100> směr Wilmersdorf / Sch neberg do Innsbrucker Platz výstupu, zde odbočit doleva na hlavní silnici> směr Schneberg / Tiergarten a pokračovat rovně po Potsdamer Strasse, dokud Ltzowstrasse kde odbočíte vlevo, a pak budete mít první vpravo do Kluckstrasse a pokračovat až do mládežnická ubytovna.