X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Bell Rooms

Zvonarska 5, Lublaň, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Pojedete-li autobusem můžete využít městský autobus od hlavního vlakového a autobusového nádraží číslo # 2 směru Nove Jarse nebo # 27 směr Rudnik. Jedete autobusem pro 6 stanic a vystupte na stanici Gornji Trg. Pak můžete jít zpátky k řece Lublanici a pěšky podél řeky (upstream). Nenechte přes most nebo hlavní ulici. Jakmile se budete řídit řeku to musí být na pravé straně. Pak budete muset otáčet čtvrtý ulice vlevo a pěšky do posledního bloku na Zvonárska ulici. Vchod je čelí Zámecký vrch.

Pokud půjdete pěšky z hlavního autobusového a vlakového nádraží trvá přibližně 20 minut. Jakmile opustíte hlavní vlakové nebo autobusové nádraží odbočíte vpravo na ulici: Miklošičeva cesta, jakmile jste na této ulici uvidíte v dálce růžové kostela. Budete chodit do kostela a přes řeku na Triple most. Budete chodit podél řeky až do prvního trafic světla. Ty přes ulici a pokračovat podél řeky. River musí být na pravé straně. Jakmile budete sledovat řeku musíte se obrátit čtvrté ulice doleva a chodit do posledního bloku na Zvonárska ulici. Vchod je čelí Zámecký vrch.

Jsme schopni zajistit taxi z letiště v Lublani za 30 €. V tomto případě dejte nám prosím vědět předem. Na letišti mohou účtovat až 50 €.