Hostelworld.com
Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Zvonarska 5

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Pojedete-li autobusem můžete využít městský autobus od hlavního vlakového a autobusového nádraží číslo # 2 směru Nove Jarse nebo # 27 směr Rudnik. Jedete autobusem pro 6 stanic a vystupte na stanici Gornji Trg. Pak můžete jít zpátky k řece Lublanici a pěšky podél řeky (upstream). Nenechte přes most nebo hlavní ulici. Jakmile se budete řídit řeku to musí být na pravé straně. Pak budete muset otáčet čtvrtý ulice vlevo a pěšky do posledního bloku na Zvonárska ulici. Vchod je čelí Zámecký vrch.

Pokud půjdete pěšky z hlavního autobusového a vlakového nádraží trvá přibližně 20 minut. Jakmile opustíte hlavní vlakové nebo autobusové nádraží odbočíte vpravo na ulici: Miklošičeva cesta, jakmile jste na této ulici uvidíte v dálce růžové kostela. Budete chodit do kostela a přes řeku na Triple most. Budete chodit podél řeky až do prvního trafic světla. Ty přes ulici a pokračovat podél řeky. River musí být na pravé straně. Jakmile budete sledovat řeku musíte se obrátit čtvrté ulice doleva a chodit do posledního bloku na Zvonárska ulici. Vchod je čelí Zámecký vrch.

Jsme schopni zajistit taxi z letiště v Lublani za 30 €. V tomto případě dejte nám prosím vědět předem. Na letišti mohou účtovat až 50 €.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT
Bell Rooms Located at Zvonarska 5, , Ljubljana.
Bell Rooms
Slovenia
Ljubljana 1000 Zvonarska 5
0% 6
46.0445415 14.5090609
Bell Rooms
    Pokoje jsou k dispozici

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našeho měsíčníku, kde získáte nejlepší hostelové nabídky a novinky přímo v e-mailu. Můžete se kdykoliv odhlásit.