X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Beijing Downtown Backpackers

No. 85, Nanluogu Alley, Dongcheng District, Beijing, Čína

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Naše Backpackers Hostel se nachází v centru města v oblasti Hutong a stanice metra se nachází jen 5 minut pěšky.

Jak se tam dostat
Z letiště
Autobusem: Take Airport Express na Dongzhimen (25rmb). Potom autobusem 107 na Bao Chao Hutong, což je 6. zastávka (1rmb). Když vystoupíte z autobusu, přes silnici a začít chodit ve směru, že autobus přišel. Musíte dávat pozor na zatáčce na pravé straně, které je Nan Luo Gu Xiang. V ubytovně je 3-4minuty walkdown této rušné Hutong ulice a je situován na pravé straně.
Taxi z letiště kolem 100rmb
Z Hlavního nádraží
Autobusem: Autobusem 104 na Bei Bing Ma Si (1rmb) tato cesta je rovnoběžná s Nan Luo Gu Xiang, přejít silnici a jednu z uliček, aby jej dosáhl..
Taxi z hlavního nádraží kolem 40rmb.
Od vlakového nádraží West
Autobusem: Autobusem 623 na LuoGuXiang, Nan Luo Gu Xiang je jen přes silnici.
Vezměte metra: Vezměte line9 formulář Pekingu Západní nádraží na Baishiqiaonan, pak Předávání řádek 6, vystupte na Nanluoguxiang.
Taxi z vlakového nádraží West kolem 50rmb.
Z Jižního nádraží
Vezměte metra: Vezměte LINE4 formulář Peking Jižní nádraží na Pinganli a poté přenést Line6, vystupte na Nanluoguxiang.

Letiště vyzvednutí služba: Budeme nabízet bezplatné vyzvednutí na každou rezervaci pokud Váš pobyt u nás je po dobu delší než 5 dnů. To je k dispozici pro ty, kteří (méně než 6 osob) jsou u nás po dobu 5 a více nocí, pokud jste si rezervovali celý soukromou room.Not pro rozptýlených lůžek v dormitory.you stačí zaplatit 20/50RMB za mýtné a parkovné ( 11rmb/hour). Prosíme, informujte nás o své číslo letu a čas příletu, 3 dny před příjezdem. Mějte prosím na paměti, že pokud budeme na tebe čekat déle než půl hodiny, musíte zaplatit parkovné.

Děkuji vám!