X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Bee.W Hostel Bar

R. Haddock Lobo, 167, Sao Paulo, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 81%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Z Guarulhos International Airpot (průměrná doba 55 minut):
- Autobusovou dopravu na letiště (R 35,00 dolarů): jet autobusem linky Guarulhos / Paulista / Consolação do Augusta Park zastávky (Augusta Street, 922). Procházka v Augusta ulici (Paulista Avenue cesta) až do Matias Aires ulici. Otočte se vpravo a po jednom náměstí doleva na ulici Haddock Lobo, budete již mít v pravém bloku!
- Taxi (R 120,00 dolarů): náš směr je dobře známá adresa taxikář nebude mít žádný problém najít nás! Pro vaši bezpečnost, věnujte prosím jen oficiální letištní taxíky.
- Kruhový Bus + Metro (R 4,50 dolarů autobus + R 3,20 dolarů metro): vzít autobusová linka 257 nebo 299 až do stanice metra Tatuap. Ve stanici metra, se červená čára až Republia nádraží, přestoupit na žlutou linku a jet jednu zastávku až Consolação Station. Ponechání stanice na Paulista Avenue, vzít Haddock Lobo ulici a chodit dva bloky až do počtu 167.
Z Congonhas Airpot (průměrná doba 30 minut):
- Kruhový Bus + Metro (R 4,50 dolarů autobus + R 3,20 dolarů metro): vzít autobusová linka 6751-10 do Sao Judas stanice metra. Ve stanici metra, vezměte modrou linii až do Paraiso stanice změní na zelenou linku a jet celou cestu až do Consolação Station. Ponechání stanice na Paulista Avenue, vzít Haddock Lobo ulici a chodit dva bloky až do počtu 167.
- Taxi (R 32,00 dolarů): náš směr je dobře známá adresa taxikář nebude mít žádný problém najít nás! Pro vaši bezpečnost, věnujte prosím jen oficiální letištní taxíky.