X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Beats Hostel Sao Paulo

Alameda Ribeirao Preto 258, Bela Vista, Sao Paulo, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


71%Hodnocení

  • 69%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 69%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 62%Čistota
  • 69%Zařízení

Přeloženo: Google Jak se k hostelu pěšky od stanice metra Avenida Paulista, Brigadeiro:

Vystoupit na stanici Brigadeiro, zelené linky metra. Na plošině sjeďte Brigadeiro Luis Antonio. Po schodech nahoru, na pravé straně, přijmout levé výjezd Brigadeiro Luis Antonio. Venku (i strana Av. Paulista) sledovat směr automobilů. Procházka 1,5 bloky a mít právo na McDonalds, do De Lima. Odbočte vlevo a najít číslo 258, ejhle! Vítejte!

Cesta z letiště Guarulhos:
Toto letiště je daleko od centra města. Máte tři možnosti přepravy k nám dostanete hotely centrální poloze:
1 - nabízíme službu vyzvednutí na Beats Hostel So Paulo.
Náklady výsledky v oblasti vývoje 112,00 dolarů. To trvá až 3 osoby se zavazadly. Napište nám e-mail na knihy.
2 - Take kyvadlovou autobusovou dopravu, Hotel okruh do našeho hostelu.
Stojí asi R 38,00 dolarů. Vystoupíte na Maksoud Plaza. Odtud je to 300 meter chůze. Procházka na opačné směru jízdy autobusu do první křižovatce. Odbočit vlevo do Al. Campinas. Vezměte první vpravo a najdete Beats ubytovnu na číslo 258!
3 - Doprava do naší centrální poloze místním autobusem číslo 257 nebo 299. Stojí asi R 4,00 dolarů z letiště do stanice Tatuap. To běží z 5am poledne. Na Tatuap dostat červenou linkou metra směr Barra Funda. Převod na stanici S na modré čáře, směr Jabaquara.Transfer v Paraiso stanice na zelenou linku. Směr Vila Madalena. Vystoupit na Brigadeiro. Není vhodné, pokud máte příliš mnoho zavazadel.

Cesta z Viracopos (Campinas) Letiště:
Pokud letíte Azul: Bezplatný kyvadlový autobus vás zaveze do Barra Funda nádraží v São Paulo. Po příjezdu se červenou linkou metra směr Korintským-Itaquera. Transfer na modré čáře na S nádraží, směr Jabaquara. Poté transfer na Paraiso stanice na zelenou linku, směr
Vila Madalena.Get ven na Brigadeiro stanice.

Není létání Azul? Získejte autobusem na autobusové nádraží Campinas. Pak další autobus do São Paulo. Společnost Cometa má několik autobusů opouští každou hodinu.
Budete dorazí na nádraží TIET. Tam se dostanete na metro, směr Jabaquara. Poté transfer na Paraiso stanice na zelenou linku, směr Vila Madalena.Get ven na Brigadeiro stanice.