X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Base Auckland

Corner of Queen St and Darby St, Darby Street, Auckland, Nový Zéland

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 69%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 78%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 69%Čistota
  • 72%Zařízení

Přeloženo: Google Mezinárodní letiště:
Jakmile se přes celnici, odbočte vpravo. Tím se dostanete na autobus, doprava a taxi oblastech mimo skleněnými dveřmi budovy. Airbus je na krajní pravici, kolem taxíků. Airbus opustí každých 20 minut, 24 hodin denně - to je nejlevnější jízda do Aucklandu. Budou klesne vám na naše dveře.

Jízda na základní Auckland:
Vypravte se do Queen Street - to je hlavní ulice Aucklandu a je označena na každé mapě. Cestou Queen Street, odbočit doleva na ulici Darby. Jedná se o menší ulice mezi Victoria a Wellesley Street. Uvidíte naše dveře pět metrů dolů Darby St a tam je parkoviště 20 metrů dál Darby ulici.

Okruh zpět na letiště:
Chcete-li se vrátit na letiště, nezapomeňte si nechat Airbus lístek na recepci a dostat naši slevu! Airbus pick-up je jen přes ulici od základní Aucklandu a běží 24 hodin denně. Raketoplány lze objednat na konkrétní čas vyzvednutí, 24 hod denně také. Můžete si vzít taxi na letiště az něj, ale protože je to 22 km od centra města na letiště jízdné je mnohem vyšší než raketoplán a Airbus. Pokud si vzít taxi k doptání na recepci k dispozici za zvýhodněnou paušální sazby z města na letiště.

Nezapomeňte - Celní a imigrační vyžadují odbavení dvě hodiny před odletem. Je to moudré zkontrolovat jednu hodinu před začátkem vnitrostátní lety, a nezapomeňte přidat cestovní čas na to, když si sjednat vyzvednutí.