X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Bascarsija Live

obala kulina bana 41, bjelave 115, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Obala Kulina Bana 41

Apartment 'Bascarsija Živé "je extrémně snadné najít, protože se nachází na hlavní ulici v Sarajevu. Jsou ve třetím patře budovy, asi 50 metrů před Národní knihovny "Vijećnica" (pozn.: Vijećnica je také známý jako radnice), naproti vlakového nádraží, na břehu řeky Miljacka. Budova je snadno rozpoznatelný, protože je to jediný high-riser v okruhu 100 metrů. Pokud jedete od dopravního směru (auto a tramvaje směr průjezdnosti) poznáte budovu zjevnou inzerce billboard (káva "VISPAK"). Chcete-li vstoupit do budovy stiskněte prosím tlačítko "apartmány.

Od vlakového nádraží a autobusové nádraží

Od vlakového nádraží nebo autobusového nádraží, můžete jet tramvají za sedm stanic (pozn.: stanice se nazývá "Vijecnica", obraťte se na řidiče tramvaje). Přes tramvajové zastávky "Vijecnica" je budova s ​​pokoji a apartmány. Před vstupem do tramvaje číslo 1, musíte si koupit lístek na tramvaj (1.6km = 0.8Euro) na kiosk.You si také koupit tramvaj jízdenku pro řidiče tramvaje 1.8km = 0.9Euro. Prosím, potvrďte jízdenku na automatu v tramvaji.

Pokud se rozhodnete vzít taxi, cena k cíli je asi 6km = 3Euros.


Z Mezinárodní letiště Sarajevo

Chcete-li získat od mezinárodní letiště v Sarajevu do centra města a našich apartmánech máte dvě možnosti. Za prvé, můžete jet autobusem z letiště, jízdenka stojí 6 km (3 EUR) na osobu. Odejít z autobusu na poslední zastávce Hotel Europe. Autobusy jezdí v 5:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 21:30, 22:30.
Případně můžete přenášet z letiště do našich apartmánů taxíkem a cena taxi služby v maximální výši 15 eur za jeden směr.

Z autobusového nádraží EAST Sarajevo (Istočno Sarajevo, Republika Srbská)

Z autobusového nádraží východní Sarajevo, můžete k nám přišel ze tří možností. Za prvé, můžete si vzít taxi cena je cca. 10 - 12 eur. Druhé možnosti ovládání dostat do našich apartmánů a do centra města je autobusem. Musíte chodit 300 metrů od autobusového nádraží Východní Sarajevo do čtvrt-Dobrinja dostat na autobusové nádraží. Autobusem č. 31e (Dobrinja-Vijećnica)
a vystupte na autobusové zastávce "Vijecnica". Autobusy (31e Dobrinja-Vijećnica) jezdí každých 15 minut od 05:30 do 23:30 od pondělí do soboty, a každých 25 minut od 07:00 do 23:30 v neděli. Můžete si koupit pouze jízdenku u řidiče a stojí 1,60 km. Za třetí, můžete také přišel k nám trolejbusem. Musíte chodit 300 metrů od autobusového nádraží Východní Sarajevo do čtvrt-Dobrinja dostat trolejbusem stanici. Vezměte trolejbusem č. 103 (Dobrinja-Trg Austrije), a vystupte trolejbusu na poslední stanici (Trg Austrije), pak přejedete most přes řeku Miljacka a dostat se do ulice Obala Bana Kulina, 100 metrů před cílem . Prosím, nezapomeňte si koupit jízdenku na trolejbus, cena je 1,60 KM