X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Bascarsija Live

obala kulina bana 41, bjelave 115, Sarajevo, Bosna a Hercegovina

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Obala Kulina BANA 41

Apartmán "Bascarsija živé" je extrémně snadné najít, protože se nachází na hlavní ulici v Sarajevu. Jsou na třetím patře budovy, cca 50 metrů před Národní knihovny "Vijećnica" (poznámka: Vijećnica je také známý jako radnice), naproti vlakového nádraží, na břehu řeky Miljacka. Budova je snadno rozeznatelné, protože je pouze vysoce stoupačka v okruhu do 100 metrů. Pokud jedete ze směru dopravy (auta a tramvajové dopravy směr), poznáte budovu o evidentní reklamního billboardu (káva "VISPAK"). Pro vstup do budovy, prosím stiskněte tlačítko ", apartmány.

Z vlakového nádraží a autobusové nádraží

Z vlakového nádraží nebo autobusového nádraží, můžete jet tramvají za sedm stanic (poznámka: stanice se jmenuje "Vijecnica", požádat řidiče tramvaje). Na druhé straně stanice tramvaje "Vijecnica" je budova s ​​pokoji a apartmány. Před vstupem na tramvaj číslo 1, musíte si koupit jízdenku na tramvaj (1.6km = 0.8Euro) na kiosk.You si také koupit jízdenka na tramvaj u řidiče tramvaje pro 1.8km = 0.9Euro. Prosím potvrďte jízdenku na automatu v tramvaji.

Pokud se rozhodnete vzít taxi, cena k cíli, je cca 6 km = 3Euros.


Z Sarajevo LETIŠTĚ

Chcete-li získat od mezinárodního letiště Sarajevo do centra města a naše apartmány máte dvě možnosti. Za prvé, můžete jet autobusem z letiště, stojí jízdenka 6 km (3 eur) na osobu. Konec autobus na poslední zastávce Hotel Europe. Autobusy jezdí v 5:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 21:30, 22:30.
Případně můžete přenášet z letiště do našich apartmánů taxíkem a cena taxi služby je v maximální výši 15 eur za jeden směr.

Z autobusového nádraží EAST Sarajevo (Istočno Sarajevu, Republiky Srbské)

Z autobusového nádraží východní Sarajevo můžete se k nám tři možnosti. Za prvé, můžete si vzít taxi cena je cca. 10-12 eur. Druhé možností použití dostat do našich apartmánů a do centra města je autobusem. Musíte chodit 300 metrů od autobusového nádraží East Sarajevo k čtvrtletí Dobrinja-dostat na autobusové nádraží. Autobusem č 31e (Dobrinja-Vijećnica)
a vystupte na autobusové zastávce "Vijecnica". Autobusy (31e Dobrinja-Vijećnica) jezdí každých 15 minut od 05:30 do 23:30 od pondělí do soboty, a každých 25 minut od 07:00 do 23:30 v neděli. Můžete si koupit pouze jízdenku u řidiče autobusu a stojí 1,60 km. Za třetí, můžete také přišel k nám trolejbusem. Musíte chodit 300 metrů od autobusového nádraží East Sarajevo k čtvrtletí Dobrinja-dostat trolejbusové stanice. Vezměte trolejbusem č 103 (Dobrinja-Trg Austrije), a vystupte trolejbusu na poslední stanici (Trg Austrije), pak přejedete most přes řeku Miljacka a dostat se do ulice Obala Kulina Bana, 100 metrů před cílem , Prosím, nezapomeňte si koupit lístek na trolejbus, cena je 1,60 KM