Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Bascarsija Live

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

obala kulina bana 41, bjelave 115

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Obala Kulina BANA 41

Apartmán "Bascarsija živé" je extrémně snadné najít, protože se nachází na hlavní ulici v Sarajevu. Jsou na třetím patře budovy, cca 50 metrů před Národní knihovny "Vijećnica" (poznámka: Vijećnica je také známý jako radnice), naproti vlakového nádraží, na břehu řeky Miljacka. Budova je snadno rozeznatelné, protože je pouze vysoce stoupačka v okruhu do 100 metrů. Pokud jedete ze směru dopravy (auta a tramvajové dopravy směr), poznáte budovu o evidentní reklamního billboardu (káva "VISPAK"). Pro vstup do budovy, prosím stiskněte tlačítko ", apartmány.

Z vlakového nádraží a autobusové nádraží

Z vlakového nádraží nebo autobusového nádraží, můžete jet tramvají za sedm stanic (poznámka: stanice se jmenuje "Vijecnica", požádat řidiče tramvaje). Na druhé straně stanice tramvaje "Vijecnica" je budova s ​​pokoji a apartmány. Před vstupem na tramvaj číslo 1, musíte si koupit jízdenku na tramvaj (1.6km = 0.8Euro) na kiosk.You si také koupit jízdenka na tramvaj u řidiče tramvaje pro 1.8km = 0.9Euro. Prosím potvrďte jízdenku na automatu v tramvaji.

Pokud se rozhodnete vzít taxi, cena k cíli, je cca 6 km = 3Euros.


Z Sarajevo LETIŠTĚ

Chcete-li získat od mezinárodního letiště Sarajevo do centra města a naše apartmány máte dvě možnosti. Za prvé, můžete jet autobusem z letiště, stojí jízdenka 6 km (3 eur) na osobu. Konec autobus na poslední zastávce Hotel Europe. Autobusy jezdí v 5:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 21:30, 22:30.
Případně můžete přenášet z letiště do našich apartmánů taxíkem a cena taxi služby je v maximální výši 15 eur za jeden směr.

Z autobusového nádraží EAST Sarajevo (Istočno Sarajevu, Republiky Srbské)

Z autobusového nádraží východní Sarajevo můžete se k nám tři možnosti. Za prvé, můžete si vzít taxi cena je cca. 10-12 eur. Druhé možností použití dostat do našich apartmánů a do centra města je autobusem. Musíte chodit 300 metrů od autobusového nádraží East Sarajevo k čtvrtletí Dobrinja-dostat na autobusové nádraží. Autobusem č 31e (Dobrinja-Vijećnica)
a vystupte na autobusové zastávce "Vijecnica". Autobusy (31e Dobrinja-Vijećnica) jezdí každých 15 minut od 05:30 do 23:30 od pondělí do soboty, a každých 25 minut od 07:00 do 23:30 v neděli. Můžete si koupit pouze jízdenku u řidiče autobusu a stojí 1,60 km. Za třetí, můžete také přišel k nám trolejbusem. Musíte chodit 300 metrů od autobusového nádraží East Sarajevo k čtvrtletí Dobrinja-dostat trolejbusové stanice. Vezměte trolejbusem č 103 (Dobrinja-Trg Austrije), a vystupte trolejbusu na poslední stanici (Trg Austrije), pak přejedete most přes řeku Miljacka a dostat se do ulice Obala Kulina Bana, 100 metrů před cílem , Prosím, nezapomeňte si koupit lístek na trolejbus, cena je 1,60 KM

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT
Bascarsija Live Located at obala kulina bana 41, bjelave 115, Sarajevo.
Bascarsija Live
Bosnia And Herzegovina
Sarajevo Bosnia And Herzegovina 71000 obala kulina bana 41, bjelave 115
0% 6
43.8586681 18.4323120
Bascarsija Live
    Pokoje jsou k dispozici

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.