X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Barra Beach Club Oceanfront Hostel

Servidao da Prainha, 122, Barra da Lagoa, Florianopolis, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Jak se dostat do zde ..
Z letiště Taxi: Asi 25 minut a R $ 50 R 60 dolarů (rychlé a nákladné variantě)
(Řekni taxikář "Para O konečné da Barra da Lagoa em frente da Ponte Tužka Azul."

Z letiště autobusem asi 75 minut a R 3 dolary (. Místního autobusu systém je levný a pravidelné Můžete cestovat z jednoho konce ostrova na druhý, R $ 3, pouze přenést na každém terminálu)
Z letiště, chodit na ulici (50 metrů) a odbočit vpravo na 20m k první zastávce, potom autobusem 186 do centrálního autobusového nádraží (TICEN) (asi 20 minut) a následně přenést na Bus Centro Stanice na platformě B a jet autobusem 320 nebo 330 do Lagoa da Conceio Terminal (asi 40 minut), převede se do autobusu 360 jít do Barra da Lagoa Terminal (asi 15 minut), což je poslední zastávka.

Z autobusového nádraží Intercity (Rodoviaria):
Vyjdete z nádraží Meziměstské autobusy, odbočte vpravo a pěšky asi 100 metrů až uvidíte místní autobusového terminálu (TICEN). Zaplaťte v turniketu na platformě B. Chytit 320 nebo 330 do Lagoa da Conceio terminálu (asi 40 minut), převede se do autobusu 360 do Barra da Lagoa terminálu (asi 15 minut), což je poslední zastávka .

** Můžeme zajistit transfer na letiště nebo autobusového nádraží Interstate pouze z klubu Barra Beach. Registrovaní taxi jsou hned vedle dveří malého a bezpečné letiště a autobusového terminálu pro získání do našeho hostelu. **

Z Barra da Lagoa do Barra Beach Club
Když přijedete na Barra da Lagoa autobusového nádraží, uvidíte modrou lávku na pravé straně přes řeku. Pěšky přes most a odbočit vlevo do chodníku (Servido da Prainha) a pokračujte asi 90m do Barra Beach Club vchodem, který je na pravé straně. Chodník má několik BBC znamení, které vám pomohou vás.
*** Tento hostel nemá přístup autem nebo hlučného provozu ... YEA! ***