X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Baroque Hostel

Dózsa György str. 80/A, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 76%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 74%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Trasy:

Z hlavního vlakového nádraží Keleti pu. (Eastern Railway Station):
Jeďte autobusem číslo 30 (zastávka autobusu se nachází hned vedle vlakového nádraží u sochy Gabor Baross) a vystupte na zastávce 4., který se nazývá Damjanich ulice. Přejděte přes ulici a zazvonit na 80 / Dozsa Gyorgy ulici.

Z Nyugati pu nádraží (Západní nádraží):
Jeďte tramvají číslo 4 nebo 6 ve směru na Fehervari ut-Moricz Zsigmond korter a vystupte na druhé zastávce, Kiraly utca. Zde se na trolejbus (elektrický bus) číslo 70 ve směru k Alžbětě Kiralyne utja a vystupte na 5.stop Dozsa Gyorgy ulici. Přejděte přes ulici a zazvonit na 80 / Dozsa Gyorgy ulici.

Z mezinárodního autobusového nádraží Népliget:
Jeďte tramvají číslo 1 nebo 1A ve směru na Bécsi ut a vystupte na 9.stop na Erzsebet Kiralyne utja. Zde se na trolejbus (elektrický autobus) číslo 70 a vystupte na 4.stop na Dozsa Gyorgy ulici. Zazvonit na 80 / A. Dozsa Gyorgy ulice.

Z letiště Ferihegy:
Taxi:. To je nejlepší způsob, pokud máte dva nebo více, ale neberte Tourist Taxi co je osobní, nebo soukromým taxi, které jsou velmi drahé. Vše, co musíte udělat, je objednat telefonicky taxi na 2000000 Účtují 3,600 HUF (cca 15 eur). Na výlet kamkoliv na straně Pest města. V Maďarsku je zvykem dávat 10% Tip na taxikáře s, ale není povinen tak učinit, pokud si to nepřejí. Provozovatelé taxi mluví anglicky. Řekni jim, že přesně, ve kterém terminál jste a kde budete čekat na taxi je normálně outside-, aby se řidič snadno najít. Všechny veřejné taxíky jsou vytištěny velkými znaky jejich telefonní čísla na obou stranách dveří, což usnadňuje jejich rozpoznání.

Městskou hromadnou dopravou:
-by vlak: Pokud jste v Terminálu 1, můžete jet vlakem od vlakového nádraží, které je naproti terminálu. Stojí 300FT pro 2.nd třídy (1,3 eur) na Nyugati pu (Západní nádraží), a to trvá asi 20 minut. Odtud můžete sledovat nad naše pokyny.
-by sběrnice: Chcete-li jet autobusem (jak z Terminálu 1 a 2) musíte si koupit dva lístky první (jeden pro sběrnici a jeden pro metro) od stroje jízdenky na autobusové zastávce, nebo uvnitř autobusu na letiště . Autobusem na konečnou zastávku (Kobanya-Kispest) Kterou je také poslední zastávkou na modré metro (M3). Pak punč druhý lístek, než nastoupíte do metra.
Vzlétnout na Nyugati pu a odtud můžete sledovat naše pokyny shora.

Poznámka: Služba metro běží 04,30 - 23,10 hodin každý den.

Od letiště minibusem: Můžete si vzít na letiště Minibus Kterou je levnější než taxi, pokud jste sami. Poplatek je 2.990 HUF za 1 lidí, pro 2 osoby stojí 4,490 HUF.