X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Baroque Hostel

Dózsa György str. 80/A, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Trasy:

Z hlavního nádraží Keleti pu. (Východní nádraží):
Jeďte autobusem číslo 30 (zastávka autobusu se nachází hned vedle vlakového nádraží, u sochy Gabor Baross) a vystupte na čtyři. stop, který se nazývá Damjanich ulice. Přejděte přes ulici a zazvonili na 80 / Dozsa Gyorgy ulice.

Z Nyugati pu nádraží (Západní nádraží):
Jeďte tramvají číslo 4 nebo 6 ve směru na Fehervari ut-Moricz Zsigmond korter a vystupte na druhé zastávce, Király utca. Zde vzít trolejbusového (elektrický autobus) číslo 70 ve směru k Alžbětě Kiralyne útja a vystupte na 5.stop Dózsa György ulici. Přejděte přes ulici a zazvonili na 80 / Dozsa Gyorgy ulice.

Z mezinárodního autobusového nádraží Népliget:
Jeďte tramvají číslo 1 nebo 1a ve směru na Bécsi ut a vystupte na 9.stop na Erzsébet Kiralyne útja. Zde vzít trolejbusového (elektrický autobus) číslo 70 a vystupte na 4.stop na Dózsa György ulici. Zazvonit na 80 / A. Dozsa Gyorgy ulice.

Z letiště Ferihegy:
Taxi:. To je nejlepší způsob, pokud jsou dvě nebo více, ale neberte Tourist taxi spolupráce "s vozy nebo soukromým taxi, jsou velmi drahé. Vše, co musíte udělat, je objednat telefonicky taxi na 2000000. Účtují 3,600 HUF (cca 15 euro) na výlet do kdekoli na straně Pest města. V Maďarsku je zvykem dávat 10% spropitné taxikáři, ale není povinen tak učinit, pokud si to nepřejí. Taxík operátoři hovoří anglicky. Řekni jim, že přesně, ve kterém terminál jste a kde budete čekat na kabině normálně venku, takže řidič se snadno najít. Všechny veřejné Taxíky jsou vytištěny velkými znaky jejich telefonní čísla na obou stranách dveří, což usnadňuje rozpoznat.

Městskou hromadnou dopravou:
-Vlakem: pokud jste v Terminálu 1, můžete jet vlakem z vlakového nádraží, která se nachází naproti terminálu. Stojí 300 stop za 2.nd třídy (1,3 eur) na Nyugati pu (Západní nádraží) a trvá asi 20 minut. Odtud můžete sledovat naše výše uvedených pokynů.
-Autobusem: Chcete-li jet autobusem (jak z Terminálu 1 a 2), musíte si koupit dva lístky první (jeden pro sběrnici a jeden pro metro) od jízdenky stroje na autobusové zastávce nebo uvnitř autobusu na letiště . Jeďte autobusem na konečnou zastávku (Kobanya-Kispest)-což je také poslední zastávkou na modré metro (M3). Poté punč druhý lístek před nastoupit do metra.
Vzlétnout na Nyugati pu a odtud můžete sledovat naše pokyny výše.

Poznámka: Služba metro běží 04,30 - 23,10 hodin každý den.

Letištním minibusem: Můžete si vzít Airport Minibus, který je levnější než taxi, pokud jste sami. Tento poplatek je 2.990 HUF za 1 lidí pro 2 osoby stojí 4,490 HUF.