X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Barking Guesthouse

292 Bastable Avenue, Barking, Essex, Londýn, Anglie

Nové

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
35 minut od Londýna Doprava do centra Londýna. 25 minut na O2 a Excel. Pouze pokoj. Bez snídaně. Sdílené koupelny. Žádné ensuites. Zdarma wi-fi internet. Bezplatné parkování na ulici. Sky TV (pouze volné kanály). Všechny pokoje mají mini lednicí a příslušenstvím pro přípravu čaje / kávy.

Penzion politika:
2 noci minimální délka pobytu. 2 den propustit na všech rezervací.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud je kreditní karta odmítnuta při rezervaci, hosté jsou žádáni, aby kontaktovat přímo.

Je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu použitou během rezervace na check-in. Platný průkaz totožnosti s fotografií musí být k dispozici pro všechny hosty, e-mailem nebo faxem před příjezdem za účelem potvrzení rezervace.

Hosté, kteří platí kreditní kartou, musí používat svůj vlastní kartu platit za pokoj, nebo bude rezervace zrušena.

E-mail a mobilní čísla budou požadovány pro všechny hosty před příjezdem.

Pokud host má návštěvník nebudou povoleny vstup po 20:00. To je, aby se zabránilo další hosté pobývající noční zdarma. Je GBP 20 navíc pro návštěvníky, aby zůstali na noc, ale musí být zaplacena kreditní kartou před 20:00, kdy příjem zavře.

Prosím, dejte Barking dům o předpokládaném čase svého příjezdu a kontaktní e-mailovou adresu předem. Můžete použít zvláštních požadavků při rezervaci nebo se obraťte přímo.

Vezměte prosím na vědomí, že přihlášení do hotelu je striktně od 17:00 do 20:00. Pokud plánujete příjezd po této hodině, informujte prosím hotel předem, aby se zabránilo zklamání. Pozdní check-in bude účtován poplatek.

Pozdní check-in, early check-in a pozdní check-out jsou k dispozici po předchozí domluvě a za příplatek je použitelný.
Všechny rezervace jsou předplacené nevratná. 100 liber vratná záloha klíč je přijata za pokoj a navíc náklady na pokoji při rezervaci. Pokud někdo jiný zaplatil kreditní kartou pro hosty, musí schválit rezervace. Držitele karty a hosté musí e-mail svůj ID fotografie - Passport nebo Full Velká Británie fotografie řidičský průkaz spolu s hosty příletů otázky tvoří e-mailem na držiteli karty u penzionu. Žádná jiná Photo ID přijata. Identifikační karty a prozatímní řidičské průkazy nejsou akceptovány. Máte-li platnost vypršela pas nebo ne pas nebo britským prozatímní licence, nebo starý řidičský průkaz, který nemá fotografii na to prosím objednat zde ztratíte vaše peníze, jakmile je rezervace dokončena. Musíte zajistit budete mít ID fotografie požadujeme před provedením rezervace. Držitel kreditní karty musí prokázat používaný platit za pokoj kreditní kartu. Držák na kreditní karty a hosté musí prokázat, Photo ID: pas nebo Full UK Poto řidičský průkaz při příjezdu. Hosté nebude dovoleno zůstat zde, pokud tento proces je kompletní. Cash zde není přijat. Photo id a host příchod otázky formulář musí být doručena ve stejný den rezervace o dvacet dva hodin e-mailem, takže rezervace je dokončen, pokud host předem zajištěno u penzionu e-mailem, že by služby elektronické pošty tyto dokumenty k pozdějšímu datu. Personál vám e-mail po obdržení a potvrzení rezervace, jakmile platba byla přijata za svůj pokoj. Neobdržíme totožnosti s fotografií a hostující přílet otázky formulář, Vaše rezervace může ještě být zrušena. Musíme ověřit, že jste držitelem karty a že kreditní karta je neukradl.

Držitel kreditní karty bude nutné vyplnit Kreditní karty autorizační formulář. Držitel kreditní karty musí poskytnout jejich vlastní a hosté foto id: pas nebo Full UK Photo Driving Licence spolu s kreditní kartou autorizační formulář před příjezdem e-mailem, nebo bude rezervace zrušena. Neakceptujeme občanských průkazů jako identifikační doklad s fotografií, protože to není přijat společností, kreditní karty nebo PayPal jako průkaz totožnosti s fotografií.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně není zahrnuta
  • Kabelová televize
  • Zdarma přístup k internetu
  • Parkování zdarma
  • Zdarma Wi-Fi
  • Přístup k internetu
  • Parkování
  • Možnost přípravy čaje & kávy
  • Ručníky v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Barking Guesthouse Located at 292 Bastable Avenue, Barking, Essex, London.
Barking Guesthouse
England
London IG11 0LJ 292 Bastable Avenue, Barking, Essex
0% 6
51.5272489 0.1092410
Barking Guesthouse
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Základní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Deluxe 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc