X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Bamber House

22 View Road, Mt Eden, Auckland, Nový Zéland

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště
Získejte Supershuttle na naše dveře, nebo si Airbus kapku tě na vrcholu View Road.
Z autobusového nádraží a centrální Intercity
Projděte se dolů na Queen Street a dostat autobusem 255 až 258, 265 nebo 267 mimo St James divadlo a vystupte na první zastávce v View Road. Pokud jste nějak skončí v Mt Eden Village jít do Oaklands Lodge a my zajistíme, abyste se sem dostali.

Z okruhu severu dálnice
Vezměte Khyber Pass odbočku a odbočit vlevo na světla. Pobyt na Khyber Pass Road, dokud jste prošli další jednu sadu světel a pak odbočit vlevo do ulice Symonds na další sadu světel (třetí sada světel). Cestování na krátkou vzdálenost a využít bezplatnou Odbočit doleva do Mt Eden Road na další sadu světel. Cestovat po asi 2 km přes jednu sadu světel. Mt Eden (hora) se nachází na levé straně. Odbočit vpravo do View Road. Pokud se dostanete do obchodů Mt Eden jste zašel příliš daleko, vrátit.


Z dálnice směrem na jih
Vezměte Gillies Ave odbočku a odbočit vpravo na světla do Gillies Ave. Pobyt na Gillies Ave, dokud jste prošli ještě jednu sadu světel a pak odbočit vpravo na další sadu světel (třetí sada světel) do Owens Road. Mt Eden (hora se nachází na pravé straně) Pokračovat na Owens Road (což se stává Stokes Road), dokud další sadu světel při zapnutí přímo na Mt Eden Road pak první doleva do údolí Road.Turn přímo do Sherbourne Road, která končí na Zobrazit silnic a jsme na levém rohu

GPS Souřadnice: -36,8732991536458 174,758056640625