X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Bahaus Hostel

Akbiyik Cadessi, Bayramfirin Sokak No 7, Sultanahmet, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Máme 24-hodinová letištní pick up servis. Můžeme vybírat vás z letiště Atatürk 30 eur (ne TL) nebo z letiště Sabiha Gocken pro 60 eur (ne TL). Tato cena je za rezervace a je určena pro jednu až čtyři osoby ve vaší rezervace celkem. Budeme potřebovat vědět, letecká společnost, číslo letu, datum a čas vašeho příjezdu. Také prosím uveďte, zda přijedete na letiště Atatürk nebo letiště Sabiha Gocken. Prosím, napište nám tuto informaci alespoň 24 hodin předtím, než jste dorazit.Z letiště Sabiha:
Můžete si vzít Havatas (letiště), autobusem do Taksim a odtud taxíkem na nás nebo na metro / tramvaj. Pokud se rozhodnete přijít metra / tramvaje, nejprve ve stanici metra, vzít lanovkou linii na Kabatas (jedna zastávka). Pak se tramvají na Sultanahmet. Postupujte podle pokynů níže, jakmile vystoupíte na zastávce Sultanahmet.

Z letiště Ataturk:
Jeďte tramvají do Aksaray. Odtud musíte přejít hlavní silnici přes podchodu (což je pod silnici). Po opuštění metra, uvidíte další tramvajové linky naproti tobě, s názvem Yusuf Pasa. Jeďte tramvají na Sultanahmet. Ujistěte se, že jdete správným směrem! Vystoupíte na zastávce Sultanahmet. Vystoupíte z tramvaje a jít z kopce. Uvidíte turistické informační kanceláře. Oni jsou otevřeny ve dne, a mohou pomoci nasměrovat vás do hostelu. Pokud ne, procházka parkem směrem k Modré mešity. Projít v přední části Modré mešity na pravé straně. (Takže park je na vás vlevo) Procházka dolů na silnici - uvidíte, že křivky. Blue Hotel (Mavi Ev) je na rohu. Odbočit vpravo jako silniční křivky. Blue Hotel je nyní na levé straně. Jdi za ním a mít první silnice na levé straně. Uvidíte mnoho obchodů koberec. Jděte dolů a pak mít první silnice na levé straně. To je Akbiyik Caddesi (ulice). Pak se první silnice na pravé straně. To je Bayram Firin Sokak (silnice). Uvidíte Bahaus Penzion podepsat na pravé straně této silnice. Pokud budete mít jakékoliv problémy, zavolejte nám.

Těšíme se na setkání s Vámi!