X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Bada Bing Hostel Istanbul

Kemeralti Caddesi, Arapoglan, Serce Sokagi no 6, Karakoy, Beyoglu, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Atatürk: »Metrem na stanici Zeytinburnu a přenést do T1 tramvají. (Tramvaj běží od 06.00 hodin ráno do 23.55 v noci). Jízda tramvají Tophane, na cestě do Kabatas. Naleznete bolow pro směrech od Tophane tramvajové zastávky.
Pokud jste příliš pozdě na to chytit metro, pak byste měli mít "Havatas" * shuttle bus na "náměstí Taksim" Prosím, viz následující pokyny od náměstí Taksim.
* (Havatas neběží mezi 01.00 a 04.00 hod)

Z letiště Sabiha Gokcen: »Vezměte" Havatas "shuttle bus bude" Kadikoy "Autobus cesta trvat 30 až 45 minut. Najdete zde trajektového přístavu na konci vaší cestě autobusem. Nastupte na trajekt * na "Karakoy" Jsme jen pár minut chůze od Karaköy přístavu. Najdete v přiloženém jpg mapy pro směrech od trajektového přístavu.

* (Ferry běží až do 23:00!)

Pokud jste příliš pozdě na to chytit trajekt, pak byste měli mít "Havatas" * shuttle bus na "náměstí Taksim" Prosím, viz následující pokyny od náměstí Taksim.
* (Havatas neběží mezi 01.00 a 04.00 hod)

Z náměstí Taksim: »Pokud přijedete na náměstí Taksim před 23:30, můžete využít kyvadlovou dopravu metrem (nazývané Füniküler) až do Kabatas a poté T1 tramvají za více než dvě zastávky na Tophane. (Viz níže pokyny z Tophane tramvajová zastávka) Pokud se rozhodnete vzít si taxi od náměstí Taksim, neužívejte žádné z taxies čekajících podle autobusy! Jen chodit na pár minut na hlavní silnici a mít jednu z hlavní silnice, a ujistěte se, že se obrátí na metr!

To bude trvat asi 30 minut, pokud si přejete, aby chůze od náměstí Taksim do Bada Bing! Chcete-li tak učinit, najít Istiklal Ave. od náměstí Taksim. (Istiklal Caddesi v Turečtina) Je to chodec-jen nákupní třídy s nostalgickou tramvají a vánoční světla na celý rok! Tam je Burger King hned na začátku aleje. Procházka na Istiklal asi 500 metrů, až se dostanete na hlavní křižovatku. Uvidíte socha z potrubí na křižovatce. Otočte se vlevo a pěšky celou cestu dolů asi 700 metrů, až se dostanete k Tophane tramvajové zastávky! Odbočit vpravo na Tophane tramvajové zastávky, a postupujte podle pokynů níže!

Od Tophane tramvajové zastávky do Bada Bing: »
Jsme třísknout skvrnka ve středu Karakoy a Tophane tramvajové zastávky. Je to nejjednodušší se orientovat v ulicích, pokud vystoupíte na Tophane, a pěšky směrem Karaköy zastavení (nebo Galata most), na ulici, který má tramvajová linka. Jděte asi 300 metrů. Odbočit vlevo na ulici zvané Arapoglan, kde je HSBC Bank je. Pak odbočte vpravo ihned na serce ulici. Bada Bing je tu!