X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Backstreet Youth Hostel

3 Ren Min Road, Guilin, Čína

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 78%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 78%Atmosféra
  • 81%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Jak nás najdete
--------------------------------------------------
Od Guilin Dálkové autobusové nádraží:
Pěšky z autobusového nádraží a pak přes ulici najdete č.1 vyhlídkovým autobusem (autobus jezdí mezi 06:00-18:00) zastavit na levé straně asi 100 m, vystupte po 3 zastávky (zastávka Divadlo Lijiang, 2Yuan) naše Hostel se nachází v Vally naproti zastávce asi 30 metrů. Taxi stojí 10 juanů.

------------------------------------------------
Od vlakového nádraží
Pěšky z vlakového nádraží a pak přes ulici najdete No.1sightseeing autobusem (autobus jezdí mezi 06:00-18:00) zastavit, vystoupit po 4 zastávky (zastávka Lijiang divadlo, 2Yuan) Náš hostel se nachází uvnitř Vally naproti zastávce asi 30 metrů. Taxi stojí 12 juanů.
-------------------------------------------

Od Guilin Severní nádraží
Pěšky z vlakového nádraží budete brzy zjistíte, autobusem č.1 (autobus jezdí mezi 07:00-19:00) zastavit, vystoupit po 12 zastávek (Shizi Jie zastavení 1Yuan, to trvá asi půlhodinu), pak přes Centrální náměstí (uvidíte nějakou pyramidu jako architektur náměstí), najdete náš hostel uvnitř Vally blízkosti hotelu Sheraton po 10 minutách chůze. Taxi náklady 25 Yuan, 20 minut.

--------------------------------
Z letiště
Využijte kyvadlovou dopravu z letiště do CAAC stanice (poslední zastávka), pak změňte si taxi do našeho hostelu, stojí 12 juanů, 15 minut. Pokud potřebujete letištní pick up servis, pošlete nám e-mail nebo nám zavolejte.

----------------------------------------------
Landmark, jak najít náš hostel:
Náš hostel stojí na jižní brány Hotel Sheraton Guilin, v blízkosti řeky Li a obchodní pěší ulice.

*** Upozornění: Je možné, že několik lidí přerušit vás během vaší cesty do našeho hostelu, a říkají, že jsou z Guilin Hostel Backstreet dokonce s falešným vizitku, prosím, nevěřím jim, protože vás povede k další low standardní vlastnost a vyrvat tě. *** Pokud máte jakýkoliv problém při hledání nám, prosím, zavolejte nám. ***